Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Hala Podpromie

Aktualności

» Kuźnia boksu - pojedynek bratanków

28 maja 2012

Na tydzień przed rozpoczęciem Euro, starcie bokserskie Polska - Ukraina! Pojedynkiem wieczoru będzie walka Dariusza Sęka z Witalijem Rusałem. Dodatkowo wieczór uświetnią występy K.A.S.Y. i Blue Cafe.

» więcej

» Gala MMA!

23 lutego 2012

Gratka dla miłośników sportu i walk wszelakich - wielka gala MMA w Hali Podpromie! Jednego wieczoru odbędzie się aż 11 walk w niezwykle ostatnio popularnej formule MMA.

» więcej

» Gala MMA!

20 lutego 2012

Wielkie sportowe wydarzenie w rzeszowskiej Hali Podpromie - ćwierćfinały turnieju Carpathian Primus Belt!

» więcej

» Gala MMA!

14 lutego 2012

Już w przyszłym tygodniu na hali Podpromie wielkie święto dla wszystkich miłośników MMA - ćwierćfinały Turnieju Carpathian Primus Belt!

» więcej

» 25-lecie Cezarego Pazury

25 listopada 2011

Cezary Pazura obchodzi jubileusz 25-lecia swojej pracy artystycznej. Z tej okazji ruszył w tournee po Polsce. Towarzyszą mu najśmieszniejsi z najśmieszniejszych: Piotr Bałtroczyk, Jerzy Kryszak, Ani Mru Mru i inni.

» więcej

» Jubileusz Cezarego Pazury

22 listopada 2011

Cezary Pazura obchodzi 25-lecie swojej pracy artystycznej. Z tej okazji ruszył w tournee po Polsce razem z najśmieszniejszymi z najśmieszniejszych: Ani Mru Mru, Piotrem Bałtroczykiem i Jerzym Kryszakiem.

» więcej

» Lord of the dance w Rzeszowie!

10 marca 2011

Najsłynniejsze irlandzkie widowisko świata po raz pierwszy w Rzeszowie! Bilety rozeszły się, ale kilka jeszcze pozostało, nie przegapcie tej wyjątkowej szansy!

» więcej

» The Australian Pink Floyd Show

22 stycznia 2011

W Hali Podpromie wystąpi dziś największy tribute band legendarnych już Pink Floydów. Szykuje się niesamowite wizualne i muzyczne widowisko!

» więcej

» Deep Purple w Rzeszowie - Zdjęcia z koncertu

29 października 2010

Zdjęcia z długo wyczekiwanego koncertu Deep Purple w Rzeszowie już dostępne! Zapraszamy do oglądania!

» więcej

» Deep Purple już dziś na Podpromiu!!!

21 października 2010

To jest tak abstrakcyjne, że ledwo udaje nam się to objąć umysłem - DZISIAJ, w Rzeszowie, wystąpi absolutna legenda światowej muzyki - Deep Purple!!!

» więcej

» Bilety na Metro w Hetmanie

5 maja 2010

Serdecznie informujemy iż Hotel Hetman w Rzeszowie (ul. Langiewicza 29B) posiada w sprzedaży bilety na Musical Metro. Więcej informacji pod numerem telefonu 17 850 71 91.

» więcej

» Czy ta niedziela będzie Extreme?

2 maja 2010

W tym roku impreza połączona festiwalem muzycznym, na którym jako gwiazdy wystąpią CF 98, Sofa i Molesta. Sprawdź szczegóły

» więcej