Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Kino Konesera w Heliosie - Locke

2 czerwca 2014

Kino Konesera w Heliosie - LockeKino Konesera to okazja na pełen wrażeń wieczór, dla wszystkich, którzy szukają w kinie czegoś więcej niż rozrywki. Helios zaprasza na seans, a my zapraszamy do konkursu, wejściówki czekają!

W najbliższą środę, 4 czerwca o godz. 19:15, w ramach Kina Konesera zapraszamy na film:

LOCKE

van Locke ma idealną rodzinę, świetną pracę, a następnego dnia ma nastąpić ukoronowanie jego kariery zawodowej. Jeden telefon zmusza go do podjęcia decyzji, która stawia wszystko na jednej szali. Wsiada do samochodu. W trakcie jazdy wykonuje kilka druzgocących telefonów do swojej żony Katriny i dwóch synów. Ivan musi też poradzić sobie z telefonami od Bethan, kobiety, z którą kiedyś pracował, i telefonami z pracy, w tym od swojego szefa Garetha i od Donala, kolegi z pracy, który ma go zastąpić w najważniejszym wyzwaniu zawodowym.

Zwiastun filmu:

LOCKE POLSKI ZWIASTUNOdtwórz

» LOCKE POLSKI ZWIASTUN

Ivan Locke ma idealną rodzinę, świetną pracę, a następnego dnia ma nastąpić ukoronowanie jego kariery zawodowej. Jeden telefon zmusza go do podjęcia decyzji, która stawia wszystko na jednej szali. LOCKE to wyjątkowy film, który dosłownie wcisk...Aby wygrać podwójną wejściówkę na środowy seans, należy polubić ten post, oraz odpowiedzieć na pytanie: Kto jest reżyserem filmu: "Locke"?

Poprawne odpowiedzi oraz swoje imię i nazwisko wysyłajcie na adres [email protected], macie czas do jutra (wtorek, 03.06.2014) do godziny 16.

*wygrane bilety obowiązują w kinie Helios przy ul. Powstańców Warszawy, w ramach środowego seansu Kino Konesera o godzinie 19:15.
**odpowiadamy tylko osobom, które wygrały.

Komentarze

Zaloguj się aby napisać komentarz