Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Kino Konesera w Heliosie - KONKURS

15 września 2014

Kino Konesera w Heliosie - KONKURSKino Konesera to okazja na pełen wrażeń wieczór, dla wszystkich, którzy szukają w kinie czegoś więcej niż rozrywki. Helios zaprasza na seans, a my zapraszamy do konkursu, wejściówki czekają!

Kino Helios w Rzeszowie przy al. Powstańców Warszawy 14 zaprasza w ramach Kina Konesera na film:

RĘKOPISY NIE PŁONĄ

Opis filmu:

Sześćdziesięcioparoletni pisarz i były więzień polityczny, Kasra, pracował w tajemnicy nad swoim zbyt wiele ujawniającymi wspomnieniami. Władze oczywiście o tym wiedzą – jego telefon jest na podsłuchu, a dom pod stałą obserwacją – i żądają oddania rękopisu. Kasra zgadza się w zamian za pozwolenie wyjazdu z kraju do córki, do Paryża. Jeśli władze nie wywiążą się z umowy, grozi publikacją, bo ma ukryte jeszcze dwie kopie. Jednak Kasra nie zdaje sobie sprawy, z kim ma do czynienia. Służby specjalne domyślają się, gdzie rękopisy są schowane, a dwóch egzekutorów wyrusza z misją zabicia pewnej osoby. To ma wyglądać na samobójstwo...

Zwiastun filmu:

https://

RĘKOPISY NIE PŁONĄ - zwiastun pl, w kinach od 27 czerwca 2014Odtwórz

» RĘKOPISY NIE PŁONĄ - zwiastun pl, w kinach od 27 czerwca 2014

Film świetnie przyjęty w ubiegłym roku w Cannes, gdzie zdobył Nagrodę FIPRESCI. Krytycy nagrodzili go również na festiwalu w Hamburgu.

Thriller polityczny, refleksja nad wyniszczeniem Iranu spowodowanym atmosferą ucisku i terroru. Sześćdziesię...Aby wygrać podwójną wejściówkę na środowy seans, należy POLUBIĆ POST DODANY NA NASZYM FANPAGE'U NA FACEBOOKU, oraz odpowiedzieć na pytanie: Kto jest reżyserem filmu: "Rękopisy nie płoną"?

Poprawne odpowiedzi oraz swoje imię i nazwisko wysyłajcie na adres [email protected], macie czas do jutra (16.09) do godziny 16.

*wygrane bilety obowiązują w kinie Helios przy ul. Powstańców Warszawy, w ramach środowego seansu Kino Konesera o godzinie 19:30.
**odpowiadamy tylko osobom, które wygrały.

Komentarze

Zaloguj się aby napisać komentarz