Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Kino Konesera w Heliosie!

20 października 2014

Kino Konesera w Heliosie!Kino Konesera to okazja na pełen wrażeń wieczór, dla wszystkich, którzy szukają w kinie czegoś więcej niż rozrywki. Helios zaprasza na seans, a my zapraszamy do konkursu, wejściówki czekają!

Kino Helios w Rzeszowie przy al. Powstańców Warszawy 14 zaprasza w najbliższą środę 22.10. o godz. 19:30 w ramach cyklu Kina Konesera na film:

"KROK OD SŁAWY"

Opis filmu:

W swoim nowym filmie Morgan Neville rzuca światło na prawdziwe historie chórzystek i chórzystów skrytych za sukcesami największych gwiazd muzyki XXI wieku. Ten chwytający za serce obraz jest zarówno hołdem złożonym głosom, które ukształtowały i wystylizowały muzykę popularną, jak i prezentacją konfliktów, poświęceń i sukcesów tych, których kariera polegała na współbrzmieniu z innymi. Ci utalentowani artyści reprezentują różne style, gatunki i epoki muzyki popularnej, ale każdy może podzielić się swoją niepowtarzalną i bardzo osobistą historią o życiu i karierze w cieniu sław. Z archiwalnymi materiałami filmowymi i niezrównaną ścieżką dźwiękową film może pochwalić się wywiadami z takimi artystami, jak Bruce Springsteen, Stevie Wonder, Mick Jagger czy Sting. Jednakże te światowej sławy postaci sceny muzycznej usuwają się w cień, by tym razem artyści drugoplanowi mogli zagrać główne role.

Zwiastun filmu:

https://

O KROK OD SŁAWY- ZWIASTUN. W KINACH OD 20 CZERWCA 2014.Odtwórz

» O KROK OD SŁAWY- ZWIASTUN. W KINACH OD 20 CZERWCA 2014.

Laureat Oscara za Najlepszy Dokument Pełnometrażowy. Występują: Sting, Mick Jagger, Stevie Wonder, David Bowie. Polubiłeś "Sugar Mana"? Te dziewczyny pokochasz! W KINACH OD 20 CZERWCA!Aby wygrać podwójną wejściówkę na środowy seans, należy POLUBIĆ POST DODANY NA NASZYM FANPAGE'U NA FACEBOOKU, oraz odpowiedzieć na pytanie: Kto jest reżyserem filmu: "Krok od sławy"?

Poprawne odpowiedzi oraz swoje imię i nazwisko wysyłajcie na adres [email protected], macie czas do jutra (21.10) do godziny 16.

*wygrane bilety obowiązują w kinie Helios przy ul. Powstańców Warszawy, w ramach środowego seansu Kino Konesera o godzinie 19:30.
**odpowiadamy tylko osobom, które wygrały.

Komentarze

Zaloguj się aby napisać komentarz