Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Kino Konesera w Heliosie!

20 stycznia 2015

Kino Konesera w Heliosie!Kino Konesera to okazja na pełen wrażeń wieczór, dla wszystkich, którzy szukają w kinie czegoś więcej niż rozrywki. Helios zaprasza na seans, a my zapraszamy do konkursu, wejściówki czekają!

Kino Helios w Rzeszowie przy al. Powstańców Warszawy 14 zaprasza w najbliższą środę 21.01. o godz. 19:30 w ramach cyklu Kina Konesera na film:

"MAPY GWIAZD"

Opis filmu:

Żona doktora Stafforda Cristina (Olivia Williams) większość czasu poświęca karierze ich 13-letniego syna Benjiego od kilku lat mającego poważane problemy z narkotykami. Ich dorastająca córka Agatha (Mia Wasikowska), u której lekarze zdiagnozowali piromanię, zaprzyjaźnia się z Jeromem (Robert Pattinson) – młodym szoferem, któremu marzy się aktorska kariera. Czy przepustką do niej będzie romans z pacjentką Stafforda, aktorką Havaną Segrand (Julianne Moore), która od lat nie potrafi poradzić sobie ze sławą swojej zmarłej matki?

Zwiastun filmu:

https://

Mapy gwiazd - polski zwiastun (premiera 7 listopada 2014)Odtwórz

» Mapy gwiazd - polski zwiastun (premiera 7 listopada 2014)

Mroczna satyra na Hollywood autorstwa Davida Cronenberga, twórcy „Niebezpiecznej metody” i „Cosmopolis”.Aby wygrać podwójną wejściówkę na środowy seans, należy POLUBIĆ I UDOSTĘPNIĆ POST DODANY NA NASZYM FANPAGE'U NA FACEBOOKU, oraz odpowiedzieć na pytanie: Kto jest reżyserem filmu: "Mapy gwiazd"?

Poprawne odpowiedzi oraz swoje imię i nazwisko wysyłajcie na adres [email protected], macie czas tylko dziś (20.01) do godziny 17.

*wygrane bilety obowiązują w kinie Helios przy ul. Powstańców Warszawy, w ramach środowego seansu Kino Konesera o godzinie 19:30.
**odpowiadamy tylko osobom, które wygrały.

Komentarze

Zaloguj się aby napisać komentarz