Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Kino Konesera w Heliosie!

9 marca 2015

Kino Konesera w Heliosie!Kino Konesera to okazja na pełen wrażeń wieczór, dla wszystkich, którzy szukają w kinie czegoś więcej niż rozrywki. Helios zaprasza na seans, a my zapraszamy do konkursu, wejściówki czekają!

Kino Helios w Rzeszowie przy al. Powstańców Warszawy 14 zaprasza w najbliższą środę (11.03.) o godz. 18:00 w ramach cyklu Kina Konesera na film:

DZIKA DROGA

2 nominacje do Oscara w tym dla najlepszej pierwszoplanowej roli kobiecej
Opis filmu:
Ekranizacja bestsellerowej powieści Cheryl Strayed, opowiadającej o zmaganiach z uzależnieniem od heroiny, rozpadem małżeństwa i kryzysie życiowym, które pchnęły bohaterkę do radykalnej decyzji. Po śmierci matki Cheryl postanawia przebyć trasę, liczącą ponad 1100 mil, czyli szlak turystyczny Pacific Crest Trail. Trudna, wyczerpująca podróż pozwala bohaterce pokonać demony i znaleźć w sobie siłę.
Zwiastun filmu:

Dzika droga - polski zwiastunOdtwórz

» Dzika droga - polski zwiastun

"Dzika droga" to ekranizacja bestsellerowej, autobiograficznej książki Cheryl Strayed. Nagrodzona Oscarem Reese Witherspoon (”Spacer po linie”) w roli kobiety, która uświadamia sobie,że jej życie legło w gruzach i wyrusza na samotną wyprawę pr...Aby wygrać podwójną wejściówkę na środowy seans, należy POLUBIĆ I UDOSTĘPNIĆ POST DODANY NA NASZYM FANPAGE'U NA FACEBOOKU, oraz odpowiedzieć na pytanie: Kto jest reżyserem filmu: "Dzika Droga"?

Poprawne odpowiedzi oraz swoje imię i nazwisko wysyłajcie na adres [email protected], macie czas do jutra (10.03) do godziny 16.

*wygrane bilety obowiązują w kinie Helios przy ul. Powstańców Warszawy, w ramach środowego seansu Kino Konesera o godzinie 18:00.
**odpowiadamy tylko osobom, które wygrały.

Komentarze

Zaloguj się aby napisać komentarz