Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Kino Konesera w Heliosie!

23 marca 2015

Kino Konesera w Heliosie!Kino Konesera to okazja na pełen wrażeń wieczór, dla wszystkich, którzy szukają w kinie czegoś więcej niż rozrywki. Helios zaprasza na seans, a my zapraszamy do konkursu, wejściówki czekają!

Kino Helios w Rzeszowie przy al. Powstańców Warszawy 14 zaprasza w najbliższą środę tj. 25.03. o godz. 19:15 w ramach cyklu Kina Konesera na film

DWA DNI, JEDNA NOC

Opis filmu:
Sandra staje przed zadaniem z pozoru niemożliwym. Musi przekonać ludzi, z którymi pracuje, aby zrezygnowali ze swoich premii. Jeżeli jej się nie powiedzie – ona sama straci pracę. Wspierana przez męża, kobieta wyrusza na spotkania z kolegami i koleżankami z pracy. Ma tylko jeden weekend, by uratować posadę. Czeka ją spotkanie z pełną gamą ludzkich charakterów i reakcji na jej trudną prośbę.
Zwiastun filmu:

https://

DWA DNI, JEDNA NOC - oficjalny polski zwiastun (HD, 1080p)Odtwórz

» DWA DNI, JEDNA NOC - oficjalny polski zwiastun (HD, 1080p)

DWA DNIA, JEDNA NOC - w kinach od 6 lutego 2015 r.

Zdobywczyni OSCARA, nagrodzona z tę rolę Europejską Nagrodą Filmową MARION COTILLARD, w najnowszej produkcji braci DARDENNE, wielokrotnych laureatów festiwalu w Cannes – w tym dwa razy ZŁOTEJ ...Aby wygrać podwójną wejściówkę na środowy seans, należy POLUBIĆ I UDOSTĘPNIĆ POST DODANY NA NASZYM FANPAGE'U NA FACEBOOKU, oraz odpowiedzieć na pytanie: Kto jest reżyserem filmu: "Dwa dni, jedna noc"?

Poprawne odpowiedzi oraz swoje imię i nazwisko wysyłajcie na adres [email protected], macie czas do jutra (24.03) do godziny 16.

*wygrane bilety obowiązują w kinie Helios przy ul. Powstańców Warszawy, w ramach środowego seansu Kino Konesera o godzinie 19:30.
**odpowiadamy tylko osobom, które wygrały.

Komentarze

Zaloguj się aby napisać komentarz