Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Kino Konesera w Heliosie!

20 kwietnia 2015

Kino Konesera w Heliosie!Kino Konesera to okazja na pełen wrażeń wieczór, dla wszystkich, którzy szukają w kinie czegoś więcej niż rozrywki. Helios zaprasza na seans, a my zapraszamy do konkursu, wejściówki czekają!

Kino Helios w Rzeszowie przy al. Powstańców Warszawy 14 zaprasza w ramach cyklu Kina Konesera w najbliższą środę tj. 22.04. o godz. 19:00 na film:

CZĄSTKA PODLASIA

Opis filmu:
Fotograf Zdzisław Folga z Łomży, filmowiec z Białegostoku Paweł Jankowski i kompozytor Marek Kubik postanowili stworzyć dokument ukazujący wyjątkową różnorodność i niepowtarzalność podlaskiej przyrody oraz magię kresów wschodnich.
Mozaika kultur i kalejdoskop świata przyrody tworzą niepowtarzalny obraz, często niedostrzegalny w codziennym biegu. Twórcy chcą pokazać ten barwny świat, opowiedzieć go bez słów.
Zwiastun filmu:

https://

Cząstka Podlasia - trailer #2 [HD]Odtwórz

» Cząstka Podlasia - trailer #2 [HD]

Filmowa podróż po wschodnich zakątkach Polski.

Reżyseria: Paweł Jankowski i Zdzisław Folga
Muzyka: Marek Kubik

http://www.facebook.com/czastkapodlasiaAby wygrać podwójną wejściówkę na środowy seans, należy POLUBIĆ I UDOSTĘPNIĆ POST DODANY NA NASZYM FANPAGE'U NA FACEBOOKU, oraz odpowiedzieć na pytanie: Kto jest reżyserem filmu: "Joanna" i "Nasza Klątwa"?

Poprawne odpowiedzi oraz swoje imię i nazwisko wysyłajcie na adres [email protected], macie czas do jutra (21.04) do godziny 16.

*wygrane bilety obowiązują w kinie Helios przy ul. Powstańców Warszawy, w ramach środowego seansu Kino Konesera o godzinie 19:00.
**odpowiadamy tylko osobom, które wygrały.

Komentarze

Zaloguj się aby napisać komentarz