Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Kino Konesera w Heliosie!

18 maja 2015

Kino Konesera w Heliosie!Kino Konesera to okazja na pełen wrażeń wieczór, dla wszystkich, którzy szukają w kinie czegoś więcej niż rozrywki. Helios zaprasza na seans, a my zapraszamy do konkursu, wejściówki czekają!

Kino Helios w Rzeszowie przy al. Powstańców Warszawy 14 zaprasza w ramach cyklu Kina Konesera w najbliższą środę (20.05.) o godz. 18:30 na film:

MOTYL STILL ALICE

OSCAR 2015 DLA NAJLEPSZEJ PIERWSZOPLANOWEJ ROLI ŻEŃSKIEJ

Opis filmu:
Życie dr Alice Howland (Julianne Moore), wykładowczyni Uniwersytetu Columbii jest spokojne, ustabilizowane i szczęśliwe. Wraz z mężem (Alec Baldwin) mają troje dorosłych i dorastających dzieci: Annę (Kate Bosworth), Toma (Hunter Parrish) i najmłodszą, Lydię (Kristen Stewart). Kiedy wydaje się, że nic nie zmąci rodzinnego szczęścia, mająca drobne problemy z pamięcią Alice, otrzymuje druzgocącą diagnozę - choruje na rzadką odmianę dziedzicznego Alezheimera. Dramat paraliżuje życie rodziny, Anna jest matką bliźniąt, a każde z dzieci Alice jest zagrożone chorobą.
Zwiastun filmu:

https://

https://youtube.com/devicesupportOdtwórz

» https://youtube.com/devicesupport

https://youtube.com/devicesupport
http://m.youtube.comAby wygrać podwójną wejściówkę na środowy seans, należy POLUBIĆ I UDOSTĘPNIĆ POST DODANY NA NASZYM FANPAGE'U NA FACEBOOKU, oraz odpowiedzieć na pytanie: Kto jest reżyserem filmu: "Motyl Still Alice"?

Poprawne odpowiedzi oraz swoje imię i nazwisko wysyłajcie na adres [email protected], macie czas do jutra (19.05) do godziny 16.

*wygrane bilety obowiązują w kinie Helios przy ul. Powstańców Warszawy, w ramach środowego seansu Kino Konesera o godzinie 18:30.
**odpowiadamy tylko osobom, które wygrały.

Komentarze

Zaloguj się aby napisać komentarz