Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Kino Konesera w Heliosie!

1 czerwca 2015

Kino Konesera w Heliosie!Kino Konesera to okazja na pełen wrażeń wieczór, dla wszystkich, którzy szukają w kinie czegoś więcej niż rozrywki. Helios zaprasza na seans, a my zapraszamy do konkursu, wejściówki czekają!

Kino Helios w Rzeszowie przy al. Powstańców Warszawy 14 zaprasza w najbliższą środę tj. 3.06. o godz. 18:45 w ramach cyklu Kina Konesera na film:

OPTYMISTKI

Opis filmu:
"Optymistki" to poruszający i humorystyczny film dokumentalny, opowiadający historię niezwykłej drużyny siatkarskiej, pochodzącej z miasteczka Hamar, w skład której wchodzą panie między 66 a 98 rokiem życia. Pomimo cotygodniowych treningów, drużyna od 30 lat nie rozegrała żadnego spotkania. Teraz jednak decydują się, chcą w końcu z kimś zagrać. Kto miałby to być? Może znalazłaby się drużyna przystojnych gentlemanów z sąsiedniej wioski Brumunddal? A może będą musiały wybrać się aż do Szwecji, aby znaleźć godnego przeciwnika?
Zwiastun filmu:

https://

https://youtube.com/devicesupportOdtwórz

» https://youtube.com/devicesupport

https://youtube.com/devicesupport
http://m.youtube.comAby wygrać podwójną wejściówkę na środowy seans, należy POLUBIĆ I UDOSTĘPNIĆ POST DODANY NA NASZYM FANPAGE'U NA FACEBOOKU, oraz odpowiedzieć na pytanie: Kto jest reżyserem filmu: "Optymistka"?

Poprawne odpowiedzi oraz swoje imię i nazwisko wysyłajcie na adres [email protected], macie czas do jutra (02.06) do godziny 16.

*wygrane bilety obowiązują w kinie Helios przy ul. Powstańców Warszawy, w ramach środowego seansu Kino Konesera o godzinie 18:45.
**odpowiadamy tylko osobom, które wygrały.

Komentarze

Zaloguj się aby napisać komentarz