Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Kino Konesera w Heliosie!

6 lipca 2015

Kino Konesera w Heliosie!Kino Konesera to okazja na pełen wrażeń wieczór, dla wszystkich, którzy szukają w kinie czegoś więcej niż rozrywki. Helios zaprasza na seans, a my zapraszamy do konkursu, wejściówki czekają!

Kino Helios w Rzeszowie przy al. Powstańców Warszawy 14 zaprasza w ramach cyklu Kina Konesera w najbliższą środę tj. 8.07. o godz. 19:00 na film:

TIMBUKTU

Opis filmu:
Akcja filmu dzieje się w tytułowym mieście w Mali, nad rzeką Niger, w którym władze przejęli dżihadyści, narzucając mieszkańcom swój reżim. Nie wolno im palić papierosów, tańczyć, śpiewać, słuchać muzyki. Zakazana jest nawet piłka nożna. Najbardziej poszkodowane są jednak kobiety, które zostały niemal całkowicie wyłączone z życia społecznego i zmuszone do przestrzegania rygorystycznych nakazów. Kisane i jego rodzina jako nieliczni zostali oszczędzeni z chaosu, zaprowadzonego przez nową władzę. Sytuacja zmienia się jednak, gdy mężczyzna nieumyślnie zabija sąsiada. Teraz musi stawić czoła konsekwencjom.
Zwiastun filmu:

https://http://youtu.be/CspcDYQ-SiY


Aby wygrać podwójną wejściówkę na środowy seans, należy POLUBIĆ I UDOSTĘPNIĆ POST DODANY NA NASZYM FANPAGE'U NA FACEBOOKU, oraz odpowiedzieć na pytanie: Kto jest reżyserem filmu: "Timbuktu"?

Poprawne odpowiedzi oraz swoje imię i nazwisko wysyłajcie na adres [email protected], macie czas do jutra (07.07) do godziny 16.

*wygrane bilety obowiązują w kinie Helios przy ul. Powstańców Warszawy, w ramach środowego seansu Kino Konesera o godzinie 19:00.
**odpowiadamy tylko osobom, które wygrały.

Komentarze

Zaloguj się aby napisać komentarz