Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Kino Konesera w Heliosie!

27 lipca 2015

Kino Konesera w Heliosie!Kino Konesera to okazja na pełen wrażeń wieczór, dla wszystkich, którzy szukają w kinie czegoś więcej niż rozrywki. Helios zaprasza na seans, a my zapraszamy do konkursu, wejściówki czekają!

Kino Helios w Rzeszowie przy al. Powstańców Warszawy 14 zaprasza w ramach cyklu Kina Konesera w najbliższą środę tj. 29.07. o godz. 19:00 na film:

FENIKS

Opis filmu:
Nelly (Nina Hoss), osadzona w obozie koncentracyjnym w Oświęcimiu, ma tylko jedno marzenie: chce, żeby jak najprędzej wszystko wróciło do stanu sprzed wojny. Kiedy oszpecona i poważnie ranna opuszcza mury obozu, udaje się do Berlina, by tam w towarzystwie przyjaciół i rodziny odbudować swoje życie. Pierwszym krokiem na drodze do jego odzyskania jest operacja plastyczna twarzy. Ta kończy się sukcesem, ale zmienia kobietę nie do poznania. Ostatnią nadzieją na powrót do normalności jest - w jej przekonaniu - odnalezienie Johnny'ego (Ronald Zehrfeld), zaginionego w czasie wojny męża. Odkrywając kolejne fakty, mające zaprowadzić ją do ukochanego, Nelly poznaje też mroczną tajemnicę. Prawdopodobnie to mąż doniósł na nią nazistom. Czy kobieta będzie w stanie zaakceptować jego haniebny czyn i żyć z mężem tak, jak przed wojną?
Zwiastun filmu:

https://http://youtu.be/bp9tRxMwkhA

Aby wygrać podwójną wejściówkę na środowy seans, należy POLUBIĆ I UDOSTĘPNIĆ POST DODANY NA NASZYM FANPAGE'U NA FACEBOOKU, oraz odpowiedzieć na pytanie: Kto jest reżyserem filmu: "Feniks"?

Poprawne odpowiedzi oraz swoje imię i nazwisko wysyłajcie na adres [email protected], macie czas do jutra (28.07) do godziny 16.

*wygrane bilety obowiązują w kinie Helios przy ul. Powstańców Warszawy, w ramach środowego seansu Kino Konesera o godzinie 19:00.
**odpowiadamy tylko osobom, które wygrały.

Komentarze

Zaloguj się aby napisać komentarz