Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Kino Konesera w Heliosie!

7 marca 2016

Kino Konesera w Heliosie!Kino Konesera to okazja na pełen wrażeń wieczór, dla wszystkich, którzy szukają w kinie czegoś więcej niż rozrywki. Helios zaprasza na seans, a my zapraszamy do konkursu, wejściówki czekają!

Kino Helios w Rzeszowie przy al. Powstańców Warszawy 14 zaprasza w najbliższą środę tj. 9.03. o godz. 19:30 w ramach cyklu Kina Konesera na film:

BROOKLYN

Opis filmu:
”Brooklyn” to wyróżniona 3 nominacjami do Oscara – w tym za najlepszy film roku – ekranizacja bestsellerowej powieści Colma Tóibína.
Lata 50-te XX wieku. Eilis Lacey, młoda dziewczyna z Irlandii, opuszcza rodzinny kraj i wyrusza do Ameryki, by szukać szczęścia w Nowym Jorku. Początkowa tęsknota za domem mija, gdy w życiu Eilis pojawia się mężczyzna, a wraz z nim pierwsza miłość i romantyczne uniesienia. Wkrótce jednak przeszłość daje o sobie znać i Eilis musi dokonać dramatycznego wyboru między dwoma krajami i dwoma stylami życia…
Zwiastun filmu:

https://http://youtu.be/WiSQZTUgGIY


Aby wygrać podwójną wejściówkę na środowy seans, należy POLUBIĆ I UDOSTĘPNIĆ POST DODANY NA NASZYM FANPAGE'U NA FACEBOOKU, oraz odpowiedzieć na pytanie: Kto jest reżyserem filmu: "Brooklyn"?

Poprawne odpowiedzi oraz swoje imię i nazwisko wysyłajcie na adres [email protected], macie czas do wtorku (08.03) do godziny 16.

*wygrane bilety obowiązują w kinie Helios przy ul. Powstańców Warszawy, w ramach środowego seansu Kino Konesera o godzinie 19:30.
**odpowiadamy tylko osobom, które wygrały

Komentarze

Zaloguj się aby napisać komentarz