Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

LUKR

Aktualności

» Sobotnia Letnia Noc LUKR

1 lipca 2016

Sobotnie Letnie Noce to cykl lipowych imprez w #LUKR. Cztery soboty, cztery wyjątkowe odsłony Daiquiri i muzyczne “Cztery Twarze Clermonta”!

» więcej

» TEDE!

13 maja 2016

Tego pana chyba nikomu przedstawiać nie trzeba! Już dzisiaj w LUKR wystąpi specjalnie dla Was TEDE! Nie możecie przegapić!

» więcej

» Before Matura Party!

29 kwietnia 2016

Koniec roku szkolnego, to ogromny powód do dum,y a to znaczy pretekst celebracji tego szczególnego momentu w życiu każdego maturzysty!

» więcej

» BarFigters - After Party!

28 kwietnia 2016

BarFighters to nie tylko zawody! To również najlepsze, klubowe wydarzenie roku! Specjalnie dla was zagrają najlepsi Polscy DJe w składzie!

» więcej

» Bar Fighters!

27 kwietnia 2016

Startuje najbardziej prestiżowy konkurs barmański w Polsce! Najlepsi barmani z całego świata zjadą sie do stolicy Podkarpacia

» więcej

» Fly So High!

23 kwietnia 2016

Po ciężkim tygodniu nadchodzi sobota a to oznacza świetny humor! Ten zaś objawia się tańcem, tańcem który w LUKR podczas imprez zawsze jest obecny!

» więcej

» Koncert - Ania Dąbrowska!

15 kwietnia 2016

Już dzisiaj w LUKR wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju Ania Dąbrowska, która zaprezentuje materiał z nowej płyty "Dla naiwnych marzycieli" jak i swoje największe przeboje!

» więcej

» Dżem!

1 kwietnia 2016

DŻEM jest jednym z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki rockowo-bluesowej! Dzisiaj możecie usłyszeć ich w LUKR!

» więcej

» Za Lany Poniedziałek!

26 marca 2016

Koniec postnej męki i długich oczekiwań! W klubie LUKR #Lany_Poniedziałek będzie grrruby- tym razem za konsoletami w dwóch salach DJ Ikz oraz DJ Delight!

» więcej

» Dyspensa Before Easter Party!

19 marca 2016

„Dyspensa” oznacza zwolnienie od obowiązujących przepisów w wyjątkowych przypadkach! Takim też „wyjątkowym przypadkiem” jest sobotnie before party w LUKR! Korzystajcie do woli!

» więcej

» Muzyczny Piątek!

18 marca 2016

Piątkowy wieczór to zawsze świetna okazja do dobrej zabawy w LUKR! Muzycznie usłyszeć będzie można największe przeboje lat 80-tych i 90-tych oraz współczesne hity!

» więcej

» Kazik & ProForma!

16 marca 2016

Jedyny pięcioosobowy kwartet w Polsce, a być może i na świecie, już dzisiaj wraz z Kazikiem zagra koncert w LUKR!

» więcej