Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Klub Chilita - Rzeszów - logo

Chilita

Rzeszów

Adres:
Rejtana 23,
Rzeszów
Telefon:
17 865 44 14

Interesuje Cię ten klub? Chcesz być na bieżąco z informacjami na jego temat lub uczestniczyć w życiu jego społeczności?

Zapisz się
O klubie

Jest takie miejsce w Rzeszowie gdzie w otoczeniu starych tynków, świeżych ziół, dębowych stołów i zapachu drzewa palonego w piecu, odnaleźć można klimat wakacji, może właśnie tych spędzonych ostatnio.

W restauracji na pierwszym piętrze w centrum Capital Park w Rzeszowie pijąc poranną kawę, degustując nasze wyjątkowe Tiramisu zdobywacie Państwo energię na cały, nadchodzący dzień.

Chilita jest hołdem dla kuchni Śródziemnomorskiej, której dania sprawiają, że chwila staje się świętem a życie nabiera smaku…

Wybierzcie się z nami w kulinarną podróż do krainy słońca i smaku. Familijne obiady, romantyczne kolacje, wesołe biesiady z przyjaciółmi - swoisty festiwal smaku w iście południowym klimacie. CHILITA - to brzmi smacznie i optymistycznie, subtelnie i radośnie. Smakujcie szczęście, zostańmy przyjaciółmi - CHILITA!

Yarka Duo

» Yarka Duo

4 lipca 2016

"Yarka Duo"- Duet muzyczny tworzony przez wokalistkę Yaryne Sorochuk i gitarzystę Jakuba Szturma,w którym prezentują autorskie kompozycje jak i znane utwory w swoich akustycznych aranżacjach

» więcej
Wieczorek Jazzowy!

» Wieczorek Jazzowy!

28 kwietnia 2016

W każdy czwartkowy i piątkowy wieczór Chilita zaprasza na tę zdrową dozę muzyki pozwalającą zapomnieć o szarości życia codziennego!

» więcej

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz