Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Juwenalia

Aktualności

» Namiot Hip-Hopu!

6 maja 2016

Namiot HIP-HOPU to opcja dla wszystkich, którzy lubią dobrze i grubo się bawić! To impreza, której nie mogło zabraknąć na tegorocznych Juwenaliach!

» więcej

» Rzeszowskie Juwenalia 2016 - Korowód!

3 maja 2016

Niech tradycji stanie się zadość i niech wszyscy studenci ruszą razem w barwnym, szalonym i pomysłowym korowodzie! Macie już swoje przebrania?

» więcej

» Wielki Koncertowy Finał!

3 maja 2016

Wielki Koncertowy Finał Rzeszowskich Juwenaliów 2016 to trzy dni bezpłatnej, rewelacyjnej zabawy! Wystapią dla Was m.in. Lady Pank, Bracia Figo Fagot, Enej, Hunter, Grubson, O.S.T.R. i Mela Koteluk!

» więcej

» One Stage - Strefa Klubowa!

3 maja 2016

Strefa Klubowa jest nierozłączną częścią największego studenckiego święta! Za cel przyjęto stworzenie miejsca o wyjątkowym klimacie opartego m.in. na klubowych brzmieniach!

» więcej

» Scena Pewexu!

3 maja 2016

Scena Pewexu podczas Rzeszowskich Juwenaliów to doskonała propozycja dla wszystkich fanów klimatów disco polo i nie tylko!

» więcej

» Klubowa Rozgrzewka!

14 kwietnia 2016

Klubowa Rozgrzewka, które zainicjuje studenckie święto - JUWENALIA odbędzie się w trzech rzeszowskich klubach! Wpadajcie do Grandu, Pewexu i Czarnego Kota!

» więcej

» KultURalia 2015 - Dzień 3!

23 maja 2015

Ostatni dziś KultURaliowych szaleństw przed Wami! Nie ma co odpoczywać, na to przyjdzie czas jutro, bo kolejna edycja dopiero za rok!

» więcej

» KultURalia 2015 - Dzień 2 !

22 maja 2015

KultURalia trwają na całego! Jesteśmy na półmetku i dzisiaj startujemy po 16, więc zbierajcie siły! Sprawdźcie kto dziś dla Was zagra!

» więcej

» KultURalia - Koncerty!

21 maja 2015

A na wieczór szykujcie się na pasmo niezapomnianych koncertów! Sami sprawdźcie kto dziś wystąpi na scenie!

» więcej

» KultURalia - Studencki Festiwal Kolorów!

21 maja 2015

Po przejściu Barwnym Korowodem czeka na Was niezapomniany Studencki Festiwal Kolorów na Miasteczku Akademickim przy ulicy Cichej! Pokażcie na co Was stać w bitwie proszkami holi!

» więcej

» KultURalia - Korowód!

21 maja 2015

Szykujcie swoje stroje i w barwnym korowodzie przejmijcie Miasto rozpoczynając obchody największego studenckiego święta!

» więcej

» Student ma Talent - II Edycja!

12 maja 2015

Studencie już po raz drugi masz szansę pokazać swój talent, zdobyć doświadczenie oraz cenne nagrody! Weźcie udział w ogólnopolskim konkursie - Student ma talent!

» więcej