Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Klub Planeta - Stalowa Wola - logo

Planeta

Stalowa Wola

Adres:
Dąbrowskiego 2,
Stalowa Wola
Telefon:
015 844 0717

Interesuje Cię ten klub? Chcesz być na bieżąco z informacjami na jego temat lub uczestniczyć w życiu jego społeczności?

Zapisz się
O klubie

Klub Planeta to klub muzyczny, w którym odbywają się: dyskoteki, koncerty, pokazy mody, wybory Miss, imprezy artystyczne oraz imprezy zamawiane: półmetki, studniówki. Klub mieści się w Stalowej Woli w dzielnicy Rozwadów przy bardzo ruchliwej drodze wylotowej na Sandomierz. Przy wejściu do lokalu na gości zawsze oczekują taksówki.

Klub Planeta to dwupoziomowy lokal z 300 miejscami siedzącymi. W dolnej części znajduje się parkiet taneczny, scena, loże i bar, antresola i sala pod antresolą, natomiast na balkonie można również zasiąść w wygodnych lożach a także spróbować przysmaków z pizza baru który zlokalizowany jest w drugim barze. Z górnego baru można wyjść na taras widokowy na którym znajduje się ogródek z parasolami.

W lokalu zamontowany jest nowoczesny sprzęt oświetleniowo - nagłośnieniowy, m.inn: 10 skanerów Martin , 8 ruchomych głowy PILOT, reflektory PAR 56, PAR 36, neony w trzech kolorach, 3 stroboskopy 2000W, doświetlacze. Całość sterowana jest konsolą PILOT 2000. Zamontowane są takrze konstrukcje aluminiowe: trójkąt i koło - które są ruchome - dzięki wyciągarkom dodatkowa specjalna konstrukcja aluminiowa w kształcie cytryny - której ramiona otwieraja się za pomocą siłowników. W klubie zamontowano trzy lasery 200mW. Nagłośnienie firm JBL i POL-AUDIO o łącznej mocy 8KW zasilane jest z końcówek mocy ADS i CROWN. W konsoli dj`a znajduje się: mikser PIONNER 600, CD PLAYER PIONEER 1000 - 2szt, gramofony TECHNICS 1210 i odsłuch JBL.
Obecnie klub wyposażony jest w dwa projektory multimedialne z ekranem 2,5 x 2,5 m, gdzie prezentowane są np.: reklamy firm sponsorujących, prezentacje multimedialne, obraz z dyskoteki - na żywo. Nad bezpieczeństwem osób przebywających w klubie czuwa przygotowana specjalnie ochrona. Klub wyposażony jest w instalacje sygnalizacyjno - alarmowe monitorowane całodobowo a także system kamer z zapisem. Również bezpieczeństwa osób wychodzących z lokalu jak i samochodów zaparkowanych przed lokalem strzeże ochrona.

W klubie grały największe gwiazdy muzyki dance, techno, electro z Polski a także z zagranicy np.: Kyau & Albert,
Africa Islam, Moguai, Uniting Nations, Hardy Hard.
W klubie grały także najlepsze polskie zespoły rockowe.

W klubie Planeta jako rezydenci grają: Dj Bastian Wild, Dj Christian B, Dj Banque i Dj Maxx

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz
norek123norek123 (czerwiec 2012)
Pzdr DLA LJA:**
dorcia1639dorcia1639 (luty 2010)
dziś tu bawie !! :) napewno będzie odjazdowo !! pozdro dla klubowiczów !!
dorcia1639dorcia1639 (luty 2010)

Wiadomość została usunięta przez użytkownika

szylwienkaszylwienka (sierpień 2009)
Ha jak widaccc daleekooo ;))
paoolciapaoolcia (sierpień 2009)
a proszę, a gdzie to clubs4u poniooosło... :)