Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Pomóż Karolince!

8 maja 2015

Pomóż Karolince!Karolinka Sanchez Slemp jest slodkim dzieckiem, ktore zaraz po swoich pierwszych urodzinach zaatakowane zostalo przez raka pnia mozgu o nazwie Choroid plexus carcinoma.

Drodzy klubowicze!

Apelujemy gorąco o włączenie się do szybkiej akcji pomocy finansowej związanej z bardzo kosztownym leczeniem Karolinki - córki Kasi Slemp de Sanchez - skrzypaczki Filharmonii Gorzowskiej i United Chamber Orchestra. Każda pomoc okazana z serca, a co najważniejsze szybko (bo czas w tej straszliwej chorobie gra decydująca role) możne ocalić życie tego dziecka! Liczymy na życzliwość i empatie wszystkich, których poruszy ten apel.

Karolinka jest w trakcie chemioterapii, ale poza tym polska służba zdrowia nie widzi możliwości dalszej pomocy dziewczynce w Polsce. Dlatego tez rodzice Karolinki przygotowują się do wyjazdu do jednej ze specjalistycznych klinik poza granice naszego kraju.

To wiąże się z ogromnymi kosztami, których sami nie są w stanie pokryć.

Ale jak pokazała już akcja na Facebook'u.(https://www.facebook.com/groups/802052559890451/members/) nie sa osamotnieni w potrzebie.

Konto na zrzutka.pl niech będzie jeszcze jedna dodatkową możliwością niesienia im pomocy finansowej w tych trudnych chwilach.

https://zrzutka.pl/karolinkasanchezslemp

Komentarze

Zaloguj się aby napisać komentarz