Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Festiwal „Rockowyja”

Festiwal „Rockowyja” w Rzeszów

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Rzeszów - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
piątek, 12 września 2014
Start:
16:00
Wstęp:
darmowy

Brałeś udział w wydarzeniu Festiwal „Rockowyja”? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Festiwal „Rockowyja” - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

Festiwal „Rockowyja” świętuje swój piąty jubileusz

Piąta edycja Festiwalu Zespołów Alternatywnych „Rockowyja” odbędzie się w piątek 12 września 2014 roku. Jubileusz imprezy uświetni swoim występem polska legenda muzyki alternatywnej – zespół Jesus Chrysler Suicide z Rzeszowa.

Pierwsza edycja „Rockowyi” odbyła się w 2010 roku z inicjatywy Rzeszowskiego Domu Kultury filia „Wilkowyja” oraz członków rzeszowskiej grupy muzycznej Hermetic Evolution. Duże zainteresowanie nową imprezą sprawiło, że wpisała się ona na stałe w kalendarium wydarzeń kulturalnych Rzeszowskiego Domu Kultury. Głównym celem festiwalu jest promowanie lokalnych zespołów muzycznych grających alternatywne formy rocka i metalu. Do tej pory odbyły się cztery edycje podczas których zaprezentowało się w sumie dwudziestu wykonawców. Organizatorzy gościli w tym czasie między innymi takie zespoły, jak Malchus, Neuron, From Afar czy Diaboł Boruta.

Jubileuszowa edycja festiwalu „Rockowyja” odbędzie się w piątek 12 września w Rzeszowskim Domu Kultury filia „Wilkowyja”, który mieści się w Rzeszowie przy ul. Olbrachta 120. Impreza wystartuje o godzinie 16:00. Organizatorzy gwarantują wszystkim uczestnikom świetną, kilkugodzinną zabawę przy dźwiękach alternatywnych brzmień.
Ostatnia modyfikacja: 2014-09-08 06:56:54 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz