Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

"Dzikie historie"

"Dzikie historie" w Rzeszowskie kina

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Rzeszowskie kina - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
niedziela, 12 października 2014
Start:
14:40
Wstęp:
selekcja, bilety
Cena:
15 zł

Brałeś udział w wydarzeniu "Dzikie historie"? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

"Dzikie historie" - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

„DZIKIE HISTORIE” PRZEDPREMIEROWO W KINIE ZORZA!
Kup 1 bilet na „DZIKIE HISTORIE”, drugi dostaniesz za darmo!

Wydarzenie pod patronatem Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Zorza”

Zapraszamy na przedpremierowe pokazy dzikiej komedii, w której sześciu, na co dzień spokojnym ludziom puszczają nerwy. Przedpremierowe pokazy prawdziwego hitu tegorocznego Festiwalu w Cannes, który pobił rekordy oglądalnośći w rodzimej Argentynie będzie można obejrzeć 10, 11 i 12 października. Ale to nie wszystko! Tylko w tym terminie każdy kto kupi 1 bilet na „Dzikie historie” drugi otrzyma GRATIS!

Społeczne nierówności, poczucie niesprawiedliwości i ciągłe wyzwania, które stawia współczesny świat – to wszystko u wielu ludzi wywołuje stres i depresję. Nic dziwnego, że niektórym zdarza się eksplodować. To właśnie o nich jest film Szifróna, pokazujący, jak cienka granica oddziela cywilizowany bunt od szaleństwa. "Dzikie historie" to opowieść o ludziach w chwilach słabości, o nerwowych załamaniach, momentach kryzysu i zemście. Pasażerowie samolotu w obliczu katastrofy odkrywają, że na pokładzie nie znaleźli się przez przypadek. Zwyczajna podróż samochodem zamienia się w makabryczny pościg. Niespodziewany powrót oprawcy z przeszłości daje okazję do wyrównania krzywd. Tragiczny błąd dziecka zmusza rodziców do ratowania go przed karą. Bezsilność wobec urzędniczego absurdu wywołuje zaskakującą reakcję. Zdradzona panna młoda na weselu postanawia zemścić się na swoim mężu. "Dzikie historie" to brawurowa komedia z dużą dawką czarnego humoru i społecznej refleksji.

gatunek: komedia, thriller
produkcja: Argentyna, Hiszpania
reżyseria: Damian Szifron
obsada: Ricardo Darin, Oscar Martinez
czas trwania: 122 min
Ostatnia modyfikacja: 2014-10-12 06:01:36 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz