Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

III Edycja Rzeszów Jazz Festiwal 2014

III Edycja Rzeszów Jazz Festiwal 2014 w Festiwale

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Festiwale - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
wtorek, 21 października 2014
Start:
20:00
Wstęp:
darmowy

Brałeś udział w wydarzeniu III Edycja Rzeszów Jazz Festiwal 2014? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

III Edycja Rzeszów Jazz Festiwal 2014 - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

III Edycja Rzeszów Jazz Festiwal 2014!

Oficjalny Line-up największego festiwalu jazzowego na Podkarpaciu!
Rzeszów Jazz Festiwal 2014 odbędzie się w dniach od 21 do 26 października br. Podczas tegorocznej trwającej sześć dni edycji organizatorzy zapowiadają wiele muzycznych atrakcji, nie tylko dla wielbicieli muzyki improwizowanej, ale również dla miłośników łączenia jazzu z innymi odmianami muzyki np. funky, elektro. Gwiazdą tego rocznego Rzeszów Jazz Festiwal będzie Poogie Bell Band - znakomity perkusista, kompozytor i producent, znany z współpracy z Marcusem Millerem, wraz z zespołem. To jednak nie jedyna gwiazda i niespodzianka jaką przygotowali organizatorzy, szczególnie dla fanów światowej klasy perkusistów! Szczegóły wkrótce. W ramach festiwalu usłyszymy również takich znakomitych artystów, jak: Matusik & Ghostman, Wojtek Fedkowicz Noise Trio, Scierański New Quartet, MaBaSo Trio i Kovalczyk Big Band Project. Festiwal, podobnie jak w ubiegłych latach zaprezentuje wybrane projekty artystów, którzy wydali płyty na przełomie 2013/2014 r.

OFICJALNY LINE-UP RZESZÓW JAZZ FESTIWAL 2014:

21.10 - MATUSIK & GHOSTMAN - Restauracja Chilita,
22.10 - KOVALCZYK BIG BAND PROJECT - Klub Black & White,
23.10 - NOISE TRIO - Pub Stara Drukania
24.10 - ŚCIERAŃSKI NEW QUARTET - CH Plaza
25.10 - POOGIE BELL BAND - Bristol Tradition & Luxury
26.10 – WARSZTATY - POOGIE BELL - Bristol Tradition & Luxury
26.X - MABASO TRIO - Klub LUKR

Rzeszów Jazz Festiwal to nie tylko koncerty i warsztaty muzyczne, ale także apetyczne warsztaty kulinarne „Jazz na talerzu”, które poprowadzi Szef Kuchni restauracji KUK NUK Maciej Stankiewicz. Rozpoczną się już 18 października w sobotę, godz. 10:00 w Restauracji KUK NUK w Rzeszowie. Dodatkowo podczas trwania festiwalu, od 20 do 26 października, w restauracji Szef Kuchni serwować będzie specjalne jazzowe potrawy!
Organizatorzy zadbali, aby wszystkie koncerty odbyły się w najlepszych miejscach koncertowych i klubach Rzeszowa, odpowiednich do spotkań z muzyką jazzową. Bilety będą do nabycia w sprzedaży internetowej oraz bezpośrednio przed koncertem.

Rzeszów Jazz Festiwal ma na celu przywrócenie w stolicy Podkarpacia regularnych spotkań z najlepszą muzyką jazzową oraz propagowaniu kultury muzyki improwizowanej. Festiwal powstał w 2012 roku.
Polub fan page Rzeszów Jazz Festiwal: https://www.facebook.com/RzeszowJazzFestiwal
Odwiedź naszą stronę: http://www.rzeszowjazzfestiwal.pl/
Ostatnia modyfikacja: 2014-10-21 08:06:21 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz