Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

I Miejski Bieg Na Orientację „Rzeszowska Strefa”

I Miejski Bieg Na Orientację „Rzeszowska Strefa” w Rzeszów

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Rzeszów - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
sobota, 11 października 2014
Start:
10:00
Wstęp:
darmowy

Brałeś udział w wydarzeniu I Miejski Bieg Na Orientację „Rzeszowska Strefa”? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

I Miejski Bieg Na Orientację „Rzeszowska Strefa” - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

Rzeszowski Dom Kultury jest tego roku po raz pierwszy organizatorem nowej imprezy sportowej pod nazwą I Miejski Bieg Na Orientację „Rzeszowska Strefa”. Impreza ta odbędzie się 11 października 2014 roku i będzie miała postać zawodów w biegu na orientację po przestrzeni miasta Rzeszowa.

Bieg na orientację to dyscyplina sportowa o charakterze wytrzymałościowym i siłowym, w której zawodnik posługujący się mapą i kompasem ma za zadanie w jak najkrótszym czasie przebiec określoną trasę wyznaczoną w terenie przez punkty kontrolne. Przebieg pomiędzy punktami kontrolnymi jest dowolny i właśnie wybór wariantu przebiegu stanowi istotę biegu na orientację.

Uczestnikami I Miejskiego Biegu Na Orientację „Rzeszowska Strefa” będą uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz osoby dorosłe. Rzeszowski Dom Kultury zaprasza rzeszowskie szkoły do zgłaszania własnych reprezentacji w postaci jednej lub dwóch drużyn. Istnieje ponadto możliwość indywidualnego startu w zawodach zarówno młodzieży, jak i osób dorosłych w kategorii „open”.

Więcej informacji na temat imprezy, szczegółowy regulamin oraz karty zgłoszeń są dostępne na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl. Szczegółowych informacji na temat zawodów udziela koordynator projektu Roman Tyburczy pod numerem telefonu - 510 801 298 oraz drogą mailową poprzez adres - [email protected]
Ostatnia modyfikacja: 2014-10-07 08:12:12 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz