Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Kovalczyk feat. Derrick McKenzie

Kovalczyk feat. Derrick McKenzie w Black & White

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Black & White - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
środa, 22 października 2014
Start:
20:00
Wstęp:
selekcja, bilety
Cena:
30/35 zł

Brałeś udział w wydarzeniu Kovalczyk feat. Derrick McKenzie? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Kovalczyk feat. Derrick McKenzie - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

Album Pawła Kowalczyka KOVALCZYK BIG BAND PROJECT znalazła się w wielu zestawieniach i podsumowaniach najlepszych płyt 2013 r. Stało się tak nie tylko za sprawą zawartości muzycznej, ale również z uwagi na sposób realizacji. Materiał na płytę został w całości zagrany na żywo i zarejestrowany na taśmę analogową w studiach Polskiego Radia. Zaproponowana przez artystę muzyka jest bardzo współczesna, stanowi jednak wielki ukłon w stronę tradycji! Materiał to wspaniałe brzmienia Big Band’ów z przełomu lat 50. i 60., które, były inspiracją muzyczną, połączone z nowoczesnymi i świeżymi brzmieniami funky, jazz i pop! Razem z KOVALCZYKIEM wystąpi gościnnie Derrick McKenzie - perkusista legendarnego zespołu JAMIROQUAI! Koncerty KOVALCZYKA wraz z 10 osobowym zespołem to muzyka, jakiej jeszcze nie było na polskim rynku!

Rzeszów Jazz Festiwal ma na celu przywrócenie w stolicy Podkarpacia regularnych spotkań z najlepszą muzyką jazzową oraz propagowaniu kultury muzyki improwizowanej. Festiwal zapoczątkowano w 2012 roku.

Polub fan page Rzeszów Jazz Festiwal: https://www.facebook.com/RzeszowJazzFestiwal
Odwiedź naszą stronę: http://www.rzeszowjazzfestiwal.pl/

Bilety: Ataman Shop (CH Europa, I pietro) 30 zł przedsprzedaż / 35 w dniu koncertu.
Ostatnia modyfikacja: 2014-10-22 06:54:58 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz