Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Halloween w sieci kin Helios

Halloween w sieci kin Helios w Rzeszowskie kina

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Rzeszowskie kina - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
piątek, 31 października 2014
Start:
18:00
Wstęp:
bilety
Cena:
10 zł

Brałeś udział w wydarzeniu Halloween w sieci kin Helios? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Halloween w sieci kin Helios - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

Zagramy dwa mrożące krew w żyłach filmy: Hotel Transylwania oraz Dracula Historia Nieznana!

Dla młodszych widzów przygotowaliśmy film „Hotel Transylvania”! W Hotelu Transylvania potwory mogą odpocząć z daleka od ciekawskich ludzkich oczu. Gospodarzami hotelu są Hrabia Dracula oraz jego 116-letnia córka Mavis, zachowująca się dokładnie tak, jak inne nastolatki. Kiedy Mavis łamie świętą zasadę potworów polegającą na unikaniu kontaktów z ludźmi, wprowadza tym samym w ruch łańcuch wydarzeń, które zagrażają hotelowi Transylwania i egzystencji potworów.

Dla widzów dorosłych - wielkie widowisko „Dracula: historia nieznana”. W roli tytułowej wystąpi Luke Evans, znany z „Hobbita” i „Szybkich i wściekłych”. Myślicie, że znacie tę postać. Ale czy na pewno? Całą wieczność czekano na człowieka o jego sile. Lecz jaki śmiertelnik we własnym grobie szukałby nadziei? Zdesperowany. Turcy chcieli zniszczyć jego królestwo. Byli blisko. Pragnął mieć siłę, by ocalić swoich ludzi i swoją rodzinę. Ocalenie znalazł w mroku. Tak zrodziła się legenda o Draculi.

Dla najmłodszych widzów, uczestników seansu „Hotel Transylwania”, przygotowaliśmy upiorne maski w prezencie. Sale, w których zagramy halloweenowe tytuły kina oznaczone zostaną okazjonalną, podświetlaną dynią, a w holach kin przed seansami młodzi uczestnicy będą mieli okazję ucharakteryzować się przez mroczny, halloween’owy makijaż!

Uwaga! Przy zakupie biletów na oba seanse - bilety już od 10 zł!
Ostatnia modyfikacja: 2014-10-28 15:11:00 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz