Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Koncert Braci Figo Fagot

Koncert Braci Figo Fagot w Black & White

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Black & White - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
sobota, 22 listopada 2014
Start:
20:00
Wstęp:
selekcja, bilety
Cena:
35/45 zł

Brałeś udział w wydarzeniu Koncert Braci Figo Fagot? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Koncert Braci Figo Fagot - plakat
Liczba uczestników: 1

Filmy

Zdjęcia i obrazy

Przedsprzedaż:
PEWEX PUB, ul. Rynek 18
Akademik Promień pok. 23 ul. Akademicka 1
Selectshop CH Galeria Rzeszów, Al. Piłsudskiego 44
Selectshop CH Millenium Hall, ul. Kopisto 1

Program:
20:00 otwarcie bram
21:00 Fat Thursday

BRACIA FIGO FAGOT

Ten zespół to fenomen. Początkowo istniał tylko w TV, ale na prośby fanów nagrał płytę i zaczął grać prawdziwe koncerty. Alternatywne dico polo grupy zaczęło przyciągać na ich występy tłumy – tej jesieni zaprezentują materiał z najnowszego wydawnictwa, Discochłosta!
Zespół Bracia Figo Fagot powstał we wrześniu 2010 roku na potrzeby serialu Kaliber 200 Volt, emitowanego w jednej z telewizji muzycznych i jest realną kontynuacją serialowych postaci tworzących wysmakowane disco polo z elementami humorystycznej ironii. Tworzą go „Figo - Fabian Barłoś“, czyli Piotr Połać (vocal, teksty) oraz „Fagot - Szymon Filip Barłoś“, czyli Bartosz Walaszek (keyboard, vocal, teksty)
21 maja 2012 roku nakładem S.P. Records ukazała się debiutancka płyta zespołu, zatytułowana Na Bogatości. Album zawierał utwory znane z serialu Kaliber 200 Volt w nowych aranżacjach, a także premierowe kompozycje. Płyta jeszcze tydzień przed premierą znalazła się na pierwszym miejscu przedsprzedaży EMPIK.com w rankingu TOP 50. Singlem promującym wydawnictwo był utwór Bożenka, do którego teledysk obejrzało już ponad 11 milionów użytkowników kanału Youtube.
5 października ubiegłego roku na sklepowych półkach pojawił się drugi krążek kapeli, zatytułowany Eleganckie Chłopaki, na którym gościnnie wystąpił Czesław Mozil. Album, podobnie jak jego poprzednik, przypadł do gustu publiczności, która wypełniała po brzegi każdą salę, w której grali Bracia Figo Fagot.
Po udanych XX Rzeszowskie Juwenalia oraz ubiegłorocznych Otrzęsinach Politechniki Rzeszowskiej po raz kolejny przyjeżdżają do Rzeszowa i zapowiada się niezła zabawa, na której nie może Was zabraknąć!
Ostatnia modyfikacja: 2014-11-04 08:29:06 przez maciek

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz