Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Andrzejki w kinie Zorza

Andrzejki w kinie Zorza w Rzeszowskie kina

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Rzeszowskie kina - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
piątek, 28 listopada 2014
Start:
19:00
Wstęp:
bilety
Cena:
15/22/26 zł

Brałeś udział w wydarzeniu Andrzejki w kinie Zorza? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Andrzejki w kinie Zorza - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

ANDRZEJKI W KINIE ZORZA

Serdecznie zapraszamy do spędzenia tego wieczoru zasiadając w wygodnych fotelach Kina Zorza, oglądając dwa wyjątkowe filmy wybrane specjalne na tę okazję. Oprócz seansów, na gości kina będą czekać dodatkowe atrakcje. Niesamowity wystrój, poczęstunek, lampka wina gratis, zabawy oraz konkursy z nagrodami stworzą wspaniałą i niezapomnianą atmosferę. Tego dnia dla naszych widzów wyświetlimy premierowo „Scenariusz na miłość” z Hugh Grant’em w roli głównej oraz „Czworo do pary” – dzieło Charliego McDowella.

„SCENARIUSZ NA MIŁOŚĆ”
(„The Rewrite”)
Komedia romantyczna
scenariusz i reżyseria: Marc Lawrence
Obsada: Hugh Grant, Marisa Tomei, Allison Janney

15 lat temu scenarzysta Ray Michaels (Grant) miał świat u swych stóp. Dowcipny, seksowny i rozchwytywany laureat najbardziej pożądanej filmowej nagrody świata – Oscara. Teraz jest spłukany, rozwiedziony i cierpi na chroniczny kryzys twórczy. Jedyne, co mu zostało, to zawyżone poczucie własnej wartości – Ray mimo upływu lat i serii niepowodzeń, pozostał nadętym i pewnym siebie bufonem. Z nadzieją na zarobienie łatwych pieniędzy przyjmuje ofertę wykładów na niewielkiej uczelni. Tam, za sprawą ponętnej samotnej matki (Tomei), sam dostanie twardą lekcję życia.

„CZWORO DO PARY”
(„The One I Love”)
Komedia/dramat/romans
reżyseria: Charlie McDowell
Obsada: Mark Duplass, Elisabeth Moss, Ted Danson

Ethan (Duplass) i Sophie (Moss) przeżywają kryzys małżeński. Za radą terapeuty (Danson), wynajmują dom za miastem, w którym mają spędzić weekend. Jak zapewnia psycholog, pary wracają stamtąd zupełnie odmienione. Początkowo zabawny i romantyczny pobyt zmienia się w obliczu pewnego odkrycia. Okazuje się, że Ethan i Sophie nie są jedynymi lokatorami posiadłości. Wobec niezwykłego spotkania, będą musieli spojrzeć na swój związek z zupełnie innej perspektywy i wyjaśnić, czy wciąż są tymi samymi osobami.

KARNETY:
22 ZŁ – PRZEDSPRZEDAŻ
26 ZŁ – SPRZEDAŻ W DNIU WYDARZENIA

BILET NA 1 SEANS: 15 ZŁ
Ostatnia modyfikacja: 2014-11-04 13:46:05 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz