Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Girls Night Out

Girls Night Out w Grand Club

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Grand Club - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
sobota, 15 listopada 2014
Start:
20:00
Wstęp:
selekcja, bilety
Cena:
20 zł

Brałeś udział w wydarzeniu Girls Night Out? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Girls Night Out - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

Grand zaprasza na imprezkę z cyklu GIRLS NIGHT OUT czyli wieczór bezpański!

Wszystkich zapisanych na listę FB do 22 00 zapraszamy za free a Panie mają czas nawet do 23 00 by pojawić się w klubie i nie płacić wstępu.
Tego wieczoru muzycznie będzie bardzo ciekawie gdyż o klimat zadbają warszawski Dj Kajko oraz nasz rezydent Dj Gregg. Klimaty RnB House i Nu Disco.

Grają: DJ KAJKO DJ GREGG

DJ & bloger (www.digfordisco.com)

Kajko - warszawski DJ, obecnie rezydujący w Gdyni. Prowadzi bloga Dig For Disco (www.digfordisco.com) oraz nomadyczny cykl imprez pod tą samą nazwą.
Stawia na świeże house'owe brzmienie i taneczną energię w stylu nu-disco, a jego sety zawsze emanują słońcem, namiętnością i beztroską. Zaczynał jako rezydent kultowych stołecznych Kamieniołomów, a dziś regularnie występuje w licznych klubach na terenie całej Polski: na swoim koncie ma imprezy m.in. w 55, Powiększenie, Warszawa Powiśle, Mono Bar, Plac Zabaw, Pomost 511, U Artystów, Syreni Śpiew (Warszawa), Soho, Atelier (Sopot), Absynthe, Red Light (Gdańsk), Dom Kultury (Lublin), Grand (Rzeszów), Bau Bar, UP! (Wrocław), DOM, Granda, Kokoo (Łódź).
Pod szyldem Dig For Disco w Polsce zagrali m.in. Tronik Youth (UK), Mickey (BE), Cassian, G.L.O.V.E.S. i The Swiss (AU). Kajko miał również okazję supportować takich artystów jak Aeroplane, Moullinex, Moon Boots, Riton, DJ Falcon, Viceroy, Punks Jump Up, DJ Tonka i The C90s. W lipcu 2013 dotarł do półfinału konkursu didżejskiego Absolut Hear Me.

Sprawdźcie moje sety oraz bloga:
www.soundcloud.com/kajkooo
www.mixcloud.com/kajko
www.digfordisco.com
Ostatnia modyfikacja: 2014-11-08 09:33:11 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz