Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Potańcówka z Kapelą Dzikie Wino

Potańcówka z Kapelą Dzikie Wino w Stary Browar Rzeszowski

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Stary Browar Rzeszowski - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
sobota, 29 listopada 2014
Start:
21:00
Wstęp:
darmowy

Brałeś udział w wydarzeniu Potańcówka z Kapelą Dzikie Wino? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Potańcówka z Kapelą Dzikie Wino - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

Stary Browar zaprasza na wieczór z Kapelą Dzikie Wino, będzie to niesamowita potańcówka w stylu biesiadnym. Potańczymy, pośpiewamy a do tego pyszne jadło i zabawa!

Rezerwacje stolików płatne pod nr tel Tel. 17/250 00 15

Kapela Dzikie Wino
to zwieńczenie kilkuletniej działalności muzycznej Kamila Niemca, Dariusza Kosaka, Jakuba i Macieja Steców. Jest to jedyny na Podkarpaciu zespół grający „przy stolikach” w czasie, gdy zespół weselny udaje się na przerwę. Dzikie Wino swym śpiewem i muzyką integruje gości weselnych, dając dużą dawkę dobrej muzyki, humoru, naturalnej żywiołowości oraz niczym nieograniczonej szeroko pojętej biesiady. Kapela Dzikie Wino gra przede wszystkim melodie regionalne, rzeszowskie, góralskie, łemkowskie, ukraińskie, słowackie i cygańskie.

Zespół wystąpi w składzie:

Kamil Niemiec – śpiew, skrzypce
Dariusz Kosak – śpiew, akordeon/gitara
Maciej Stec – śpiew, kontrabas
Jakub Stec – śpiew, instrumenty perkusyjne

Andrzejki to wieczór z 29 na 30 listopada w wigilię świętego Andrzeja. Data Andrzejek wypada zazwyczaj na początku Adwentu.

Andrzejki były ostatnią okazją do zabawy przed rozpoczynającym się okresem Adwentu, w którym powstrzymywano się tradycyjnie od zabaw, podobnie jak w okresie Wielkiego Postu. Obecnie okres Adwentu w Kościele Katolickim nie jest okresem postu, a jedynie czasem refleksji.
Ostatnia modyfikacja: 2014-11-12 09:27:00 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz