Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Kino Kobiet w Heliosie

Kino Kobiet w Heliosie w Rzeszowskie kina

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Rzeszowskie kina - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
czwartek, 11 grudnia 2014
Start:
18:30
Wstęp:
bilety
Cena:
20 zł

Brałeś udział w wydarzeniu Kino Kobiet w Heliosie? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Kino Kobiet w Heliosie - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

Drogie Panie!

Za nami szalone listopadowe seanse. Serdecznie dziękujemy za wiele ciepłych słów, które dostajemy od Was po niemal każdej kolejnej edycji Kina Kobiet. Serce nam się raduje, gdy potwierdzacie nasze wybory filmowe, „głosując” na tak i wypełniając tak licznie nasze sale kinowe. Film „Bogowie” na długo zostanie w Waszej pamięci, a „Dzień dobry, kocham Cię” z pewnością rozbawił niejedną Panią. Dowodów szukacie na www.facebook.com/KinoKobiet

Przed gorączką świątecznych zakupów, przygotowań zapraszamy na kolejny seans Kina Kobiet!
Zdrowa dawka odpoczynku na pewno Wam się przyda! W gronie uśmiechniętych kobiet, w świątecznej atmosferze. Skorzystajcie z degustacji, porad, konkursów i innych atrakcji. Świąteczny klimat, Mikołaj w roli głównej i Śnieżynkami w tle! Przebierzcie się za Pomocnice Św. Mikołaja lub Śnieżynki! Rzeszowski Mikołaj z Kina Kobiet najlepszym w kraju niech będzie!

11 grudnia (czwartek) Helios Galeria Rzeszów

„Za jakie grzechy, dobry Boże”

Bilety już w sprzedaży!!!

Największy francuski przebój tego roku: 12 milionów widzów nad Sekwaną i kolejne miliony w reszcie Europy!
A sale kinowe pękają w szwach i zanoszą się śmiechem. O co chodzi?
O cztery piękne córki na wydaniu i jedno marzenie ich poukładanych, konserwatywnych rodziców – żeby dobrze wyszły za mąż.
Ale co zrobić, gdy czterech zakochanych mężczyzn to Żyd, Arab, Chińczyk i wesoły chłopak z serca Czarnej Afryki? Każdy z nich pochodzi z innej kultury, ma swoje obyczaje, wierzenia, religię. Jak nie zwariować, próbując wszystkich pogodzić ze sobą? Czy to wszystko może skończyć się na ślubnym kobiercu, czy raczej wywoła totalną wojnę domową?

Przebojowa komedia, która jest remedium na nasze uprzedzenia i napięcia współczesnego świata –nie próbuje go zmienić, ale rozbroić śmiechem.
Ostatnia modyfikacja: 2014-11-25 09:13:32 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz