Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Weekend Mikołajkowy w kinie Helios

Weekend Mikołajkowy w kinie Helios w Rzeszowskie kina

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Rzeszowskie kina - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
sobota, 6 grudnia 2014
Start:
10:00
Wstęp:
bilety

Brałeś udział w wydarzeniu Weekend Mikołajkowy w kinie Helios? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Weekend Mikołajkowy w kinie Helios - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

Najlepsze filmy, słodkie upominki i konkursy z nagrodami – to wszystko i jeszcze więcej czeka na Widzów, którzy w dniach 6-7 grudnia nas odwiedzą! Sieć kin Helios zamieni się w Kino Pełne Dzieci.
Tegoroczne Mikołajki będą wyjątkowe! Zapraszamy Was w magiczną podróż do świata bajek i niezapomnianych wrażeń. Na najmłodszych czekać będą liczne atrakcje i upominki.

W repertuarze każdy znajdzie coś dla siebie. W ten grudniowy weekend odbędzie się premiera filmu „My Little Pony: Equestria Girls – Rainbow Rocks” przedstawiającego opowieść o magicznej przyjaźni, oddani i niezwykłej więzi, która podbiła serca dziewczynek na całym świecie. Mali odkrywcy obejrzą pełnometrażowy film „LEGO: Przygoda”!

Dla najmłodszych widzów przygotowaliśmy specjalny seans Pierwszy Raz w Kinie. Przy przygaszonych światłach i ściszonym dźwięku maluchy obejrzą uroczy zestaw bajek „Parauszek i przyjaciele”. Na te seanse najmłodsi widzowie wchodzą bezpłatnie, za bilet płaci tylko opiekun.

Nie zabraknie też pozycji dla wielbicieli animacji w wersji trójwymiarowej – „7 krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę 3D” – baśń nad baśniami, gdzie najsłynniejsze bajkowe motywy świata łączą się i splatają w zdumiewającą opowieść o księżniczkach, smokach i krasnoludkach. Komediowy nastrój dla całej rodziny z pewnością zapewni niezwykle zabawna historia opowiedziana w filmie „Uwolnić Mikołaja”, gdzie 9-letni chłopiec wraz z tatą wspólnie pomogą Św. Mikołajowi powrót do jego rodzinnej Laponii.

Dodatkowo w niedzielę, 7 grudnia odbędzie się kolejna odsłona cyklu Filmowy Poranek ze Scooby-Doo! Tym razem zostanie wyświetlony film „Scooby-Doo! Frankenstrachy”, po raz pierwszy na dużym ekranie!

Sprawdź co Twoje kino przygotowało na ten wyjątkowy weekend!
Ostatnia modyfikacja: 2014-11-25 09:53:59 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz