Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Mindfield

Mindfield w Jameson Pub

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Jameson Pub - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
czwartek, 27 listopada 2014
Start:
20:00
Wstęp:
bilety
Cena:
5 zł

Brałeś udział w wydarzeniu Mindfield? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Mindfield - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

Na naszą scenę po dłuższej przerwie powraca dobrze nam znana ekipa o jasielskich korzeniach MINDFIELD!

Wszystkie dotychczasowe koncerty tej energetycznej załogi wywołują u nas pozytywne emocje i tym razem na pewno się nie zawiedziemy! Z niecierpliwością czekamy na czwartkowy koncert, na pewno warto tam być razem z nami!

A tak o zespole piszą inni:

W miesięczniku Top Guitar napisano: „…porządny kawał energetycznej, ale i klimatycznej muzyki zagranej iście „po amerykańsku” , przywodzący na myśl takie nazwy jak TOOL, MACHINE HEAD, GODSMACK i A PERFECT CIRCLE…”
Zespół Mindfield został powołany do życia początkiem roku 2008. Dzięki debiutanckiemu mini albumowi „Snap Of Fingers” zespół trafił do radia (np.:”Trójka”) i wielu muzycznych magazynów. Dostał również szanse grania koncertów z zespołami: Hey, Ira, Acid Drinkers, Coma, Myslovitz, Kult, Hurt, Frontside. W roku 2010 zespół zwyciężył w ogólnopolskim konkursie Cieszanów Rock Festiwal i zagrał mini trasę z zespołem Acid Drinkers. W 2012 roku został wydany pełny album „Teeth Marks” z ośmioma autorskimi utworami. W tym samym roku zespół zwyciężył rzeszowski festiwal „Rockowa Noc”. Końcem roku 2013 chłopcy zaczęli nagrywać utwory na nową płytę. Wartym podkreślenia jest to , że wystąpią na niej gościnnie Titus z Acid Drinkers oraz Rasta z Decapitated.
Ostatnia modyfikacja: 2014-11-25 10:02:43 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz