Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Sanctus Stephanos : Szczepan

Sanctus Stephanos : Szczepan w Estrada Caffe

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Estrada Caffe - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
piątek, 26 grudnia 2014
Start:
22:00
Wstęp:
bilety
Cena:
15 zł

Brałeś udział w wydarzeniu Sanctus Stephanos : Szczepan? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Sanctus Stephanos : Szczepan - plakat
Liczba uczestników: 2

Filmy

Zdjęcia i obrazy

Drodzy mieszkańcy Rzeszowa i całego świata.

Z wielką radością pragniemy Was zaprosić na uroczyste święto, jakim jest drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia a.k.a. Szczepana.

Nasze miasto doskonale pamięta i wspomina imprezy organizowane w 2010 roku w ówczesnym Metro Stacja Caffe, i również z tej okazji, rzeszowscy reprezentanci podziemnych brzmień wybrali Estrade Caffe na miejsce imprezy na której usłyszycie sety z wyselekcjonowanych utworów oscylujących w nurtach house, techno, minimal, elektronika.

W ten dzień, 26-ego grudnia, za ów selekcje odpowiadają w tym roku:

Tricktrap : duet Prezo I Grish'a - dj-ów i producentów, których już wielokrotnie można było usłyszeć podczas wspólnych występów, również poza granicami naszego miasta. Prężnie skupiają się na swoim własnym materiale muzycznym, mieli przyjemność uczestniczyć w warsztatach Audioriver prowadzonych przez Łukasza Naporę oraz Thiefschwarz.

Michael Smooth & Daze - czyli więcej niż tylko kumple, razem od lat kręcą czarnymi płytami i wydobywają z nich taneczną energie. Muzyka house to dla nich nie tylko impreza i czas wolny ale i styl życia. Grali swoje sety na niezliczonych eventach w tym Heineken Open’air w Gdyni.

White Table - młodzi i ambitni selekcjonerzy. Doskonale odnajdują się podczas imprez "pod chmurką”. Najczęściej spotykani za sterami w okresie letnim, również teraz zapraszają serdecznie na warm-up seta.

Muzyka startuje o godzinie 22:00 więc ubierz wygodne buty, przyjdźcie i znajdźcie swoje własne miejsce do tańczenia, bo czeka Was balet do białego rana. W parze z muzyką zapewniamy także doznania graficzno wizualne. Jak co roku, spędźmy tą noc w rodzinnej atmosferze przy dobrej nucie, mocnym drinku i szczerym uśmiechu.


Media:
https://soundcloud.com/tricktrap
https://www.facebook.com/pages/Tricktrap/427464470637481?fref=ts
https://www.soundcloud.com/daze
https://soundcloud.com/michaelsmooth
https://www.facebook.com/truewhitetable?fref=ts
Ostatnia modyfikacja: 2014-12-08 09:43:29 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz