Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Dzikie Historie

Dzikie Historie w Rzeszowskie kina

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Rzeszowskie kina - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
wtorek, 20 stycznia 2015
Start:
19:00
Wstęp:
bilety
Cena:
10 zł

Brałeś udział w wydarzeniu Dzikie Historie? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Dzikie Historie - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

„DZIKIE HISTORIE” W DYSKUSYJNYM KLUBIE FILMOWYM „ZORZA”

Pedro Almodovar przedstawia dziką komedię, w której sześciu na co dzień spokojnym ludziom nagle puszczą nerwy. Większość z nas żyje w stresie i napięciu. Tylko niektórzy wybuchają.

Niedoceniany muzyk, biznesmen, panna młoda, znany milioner, kelnerka oraz specjalista od materiałów wybuchowych powiedzą "dość!" i pokażą wszystkim swoje dzikie oblicze. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i będą walczyć o siebie, nawet jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między normalnością a szaleństwem.

"Dzikie historie" ze ścieżką dźwiękową autorstwa nagrodzonego OscaremGustavo Santaolalla ("Babel"), największy hiszpańskojęzyczny przebój ostatnich lat, są jak "Pulp Fiction" wyprodukowane przez Almodóvara w szczytowej formie.
"Dzikie historie" ze ścieżką dźwiękową autorstwa nagrodzonego Oscarem Gustawo Santaolalla ("Babel"), największy hiszpańskojęzyczny przebój ostatnich lat i hiszpański kandydat do Oscara.

Zwiastun filmu: https://
"Dzikie historie" - zwiastun pl.; szalona komedia od 2 stycznia w kinachOdtwórz

» "Dzikie historie" - zwiastun pl.; szalona komedia od 2 stycznia w kinach

Pedro Almodovar przedstawia dziką komedię, w której sześciu na co dzień spokojnym ludziom nagle puszczą nerwy. Większość z nas żyje w stresie i napięciu. Tylko niektórzy wybuchają.

Niedoceniany muzyk, biznesmen, panna młoda, znany milioner, ...

Ostatnia modyfikacja: 2015-01-06 12:18:07 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz