Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Blood Mantra Tour vol. II

Blood Mantra Tour vol. II w Vinyl

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Vinyl - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
czwartek, 22 stycznia 2015
Start:
19:00
Wstęp:
bilety
Cena:
35/45 zł

Brałeś udział w wydarzeniu Blood Mantra Tour vol. II? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Blood Mantra Tour vol. II - plakat
Liczba uczestników: 1

Filmy

Zdjęcia i obrazy

Cykl koncertów pod szyldem Blood Mantra Tour promuje najnowsze wydawnictwo zespołu, które ukazało się 22.09.2014 nakładem wytwórni MYSTIC w Polsce i NUCLEAR BLAST 26.09.2014 na świecie. Będzie to pierwsza od czterech lat trasa promocyjna, na której zespół wystąpi w roli headlinera prezentując utwory z nadchodzącej płyty!

Na trasie Blood Mantra Tour DECAPITATED będą wspomagać trzy zespoły. Pierwszy z nich to THY DISEASE który będzie promował na żywo wydany na początku tego roku szósty album. Następnym uczestnikiem trasy jest MATERIA – finaliści „Must Be The Music”, cały czas aktywni koncertowo w całym kraju oraz THE SIXPOUNDER – zasłużony skład, który m.in zagrał na tegorocznym Przystanku Woodstock.

W związku z całym przedsięwzięciem DECAPITATED przygotowuje specjalny set koncertowy złożony z największych hitów poszerzony dodatkowo o utwory z najnowszego wydawnictwa. Oprócz tego przygotowywana jest wyjątkowa oprawa wizualna koncertów a na każdym z nich będzie do nabycia merch z nowymi wzorami koszulek opartymi na grafikach zaprojektowanych przez Łukasza Jaszaka.
Ostatnia modyfikacja: 2015-01-12 09:27:10 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz