Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Koncert - Peter J. Birch

Koncert - Peter J. Birch w Pub Underground

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Pub Underground - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
czwartek, 5 marca 2015
Start:
20:00
Wstęp:
bilety
Cena:
10 zł

Brałeś udział w wydarzeniu Koncert - Peter J. Birch? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Koncert - Peter J. Birch - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

Peter J. Birch – nowy singiel, nowa płyta i trasa po Polsce oraz Europie!

Młody songwriter wydał nową płytę „Yearn” (nakładem Antena Krzyku/Borówka Music), na której gra zupełnie inaczej niż dotychczas. Artysta rusza też w trasę koncertową po Polsce i Europie!

– To jedna z najpiękniejszych płyt wydanych w 2014 roku – głosi portal Tomasz Lisa „Na Temat Pl”.

Album wychwala też „Gazeta Wyborcza” kończą recenzję słowami zachwytu: – … to tak fajna płyta.

– Po muzyce Petera J. Bircha możemy spodziewać się wszystkiego, co najlepsze – pisze portal „We Are From Poland”.

– Peter J. Birch idealnie wpisuje się w amerykańską stylistykę. Brzmi bardzo świadomie i dojrzale. Płyta „Yearn” natomiast jest kolejnym dowodem na to, że w Polsce nie brakuje utalentowanych muzyków światowej klasy. Muzyka nie powinna mieć żadnych granic, a jeśli takowe istnieją, to „Yearn” z pewnością je przekracza – czytamy w portalu „Tak Dużo Genialnej Muzyki”.

Podobnych recenzji jest o wiele więcej! Album „Yearn” Petera został Płytą Tygodnia w radiowej Trójce i „Albumem Tygodnia” w „Programie Alternatywnym” w tej stacji!

Kim jest Peter J. Birch?
Polska, Czechy, Słowacja, Holandia, Wielka Brytania, Litwa, Łotwa, Włochy, Dania, Belgia, Serbia, Austria, Rumunia, Szwajcaria i Niemcy – w tych krajach koncertował. Ostatnio wystąpił na kilku dużych europejskich festiwalach (m. in. Openerze, OFF-ie w Polsce, Poke na Słowacji, Sounds Of Bronkow w Dreźnie czy Melodica w Hamburgu) – zarówno solo, jak i ze swoim zespołem The River Boat Band. Łącznie zagrał już ponad 300 koncertów, a ma raptem 23 lata! Pochodzący z Wołowa (Dolny Śląsk) Peter J. Birch jest bez wątpienia jednym z najaktywniejszych polskich muzyków. W 2013 roku wydał album „When The Sun’s Risin’ Over The Town”. Płyta zebrała bardzo pochlebne recenzje w polskiej i europejskiej prasie. Nowy album Petera „Yearn” (Antena Krzyku/Borówka Music) trafił do sklepów 8 września!


Strony internetowe Petera J. Bircha:
www.facebook.com/peterjbirch oraz www.peterjohnbirch.com
Ostatnia modyfikacja: 2015-01-29 07:58:32 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz