Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

DUBAJ - jak w bajce "Jetsonowie"

DUBAJ - jak w bajce "Jetsonowie" w Hokus Pokus

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Hokus Pokus - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
wtorek, 3 lutego 2015
Start:
19:30
Wstęp:
darmowy, selekcja

Brałeś udział w wydarzeniu DUBAJ - jak w bajce "Jetsonowie"? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

DUBAJ - jak w bajce "Jetsonowie" - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

"DUBAJ – po pierwszej wizycie w tym mieście od razu przypomniało mi się dzieciństwo i bajka “Jetsonowie: Wszędzie drogi 13 pasmowe, najdroższe samochody pędzące 200km/h, podniebne stacje metra, przepych, bogactwo. a dookoła pustynia. Słowa „pierwszy, najwyższy, najgłębszy, najdroższy, wystawny i ekstrawagancki” powstały chyba z myślą o tym mieście. Gdzie indziej możesz znaleźć siedmiogwiazdkowy hotel, archipelag 200 sztucznych wysp w kształcie mapy świata oraz najwyższy budynek na Ziemi?
Mimo widocznej na każdym kroku nowoczesności - na plaży, w dzielnicy biznesowej, w butikach słynnych projektantów, na polu golfowym lub w modnej restauracji - Dubaj nie zatracił tradycji, która przyciąga na historyczne bazary miłośników targowania się. Wystarczy oddalić się od miasta na kilka kilometrów, żeby zobaczyć wędrujące po pustyni wielbłądy. Dla mnie Dubaj to miejsce jedyne w swoim rodzaju, żądzące się swoimi własnymi prawami, dla których nadrzędnym celem jest dobro “lokala” czyli rdzennego mieszkańca. Jeżeli chcecie posłuchać kilku ciekawostek o Dubaju, o których nie przeczytacie w żadnym przewodniku to koniecznie zajrzyjcie do Szafa Music Club!" Kamila Wróbel

Wstęp wolny
Rezerwacje 17 850 80 31
Ostatnia modyfikacja: 2015-01-30 07:45:56 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz