Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Walentynki

Walentynki w Rzeszów

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Rzeszów - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
niedziela, 15 lutego 2015
Start:
12:00
Wstęp:
darmowy

Brałeś udział w wydarzeniu Walentynki? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Walentynki - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

Spędź Walentynki w CH Plaza Rzeszów
W Walentynkowy weekend Rzeszowska Plaza zaprasza na Ślubne Inspiracje. Przez dwa dni na wszystkich zakochanych planujących wesele czekać będzie wiele atrakcji m.in. prezentacje mody ślubnej, pokazy fryzur, dekoracji i dodatków, a także konkursy. Nagrodą główną będzie pobyt dla dwóch osób w Zamku w Krasiczynie. Ślubne Inspiracje w CH Plaza Rzeszów odbędą się w Walentynkowy weekend 14 i 15 lutego 2015 r.

W konkursach przygotowanych na Walentynki w CH Plaza Rzeszów do zdobycia będą atrakcyjne vouchery, kupony rabatowe i nagrody niespodzianki ufundowane m.in. przez salony znajdujące się w CH Plaza Rzeszów. Nagrodą główną imprezy będzie pobyt dla dwóch osób w Zamku w Krasiczynie.

Oprócz cennych nagród podczas Ślubnych Inspiracji w CH Plaza Rzeszów wszyscy zakochani będą mogli poznać propozycje kreacji weselnych przygotowane przez stoiska znajdujące się w Centrum. Zaprezentowana zostanie moda damska przygotowana przez sklepy Lemoniada, Per Lei, Queen oraz studio sukien ślubnych Diamor. Dodatkowo zobaczyć będzie można ślubną modę męską w propozycjach salonu Lavard i Jego Szafa. Dla przyszłych Panien Młodych przygotowano także pokazy ślubnego makijażu. Swoje propozycje stylizacji zaprezentują wizażystki Mary Kay, MakeUpArt oraz SEPHORA.

W trakcie imprezy dla zakochanych w CH Plaza Rzeszów będzie można zobaczyć propozycje wiązanek ślubnych oraz wystroju sali weselnej, które zaprezentuje Studio florystyczne znajdujące się na parterze centrum. Podczas Ślubnych Inspiracji znaleźć będzie można także obrączki znajdujące się w ofercie firmy Fugart oraz torty weselne przygotowane przez Cukiernię Mikołaj. Będzie można także porozmawiać z Konsultantką Ślubną.

Podczas Walentynkowego weekendu w CH Plaza Rzeszów zaprezentuje się również wyjątkowy Kwartet Smyczkowy Animato, który zaproponuje muzyczną oprawę uroczystości ślubnej oraz szkoła tańca DREAM STUDIO. Będzie można zapoznać się z ofertą wynajmu samochodów ślubnych, propozycji fotografii ślubnej w tym fotobudki oraz dekoracji sal i kościołów. Na stoiskach przygotowanych przez wystawców znajdą się także propozycje wideofilmowania wesela, usługi poligraficzne i wiele innych.

Walentynkowe Ślubne Inspiracje odbędą się w CH Plaza Rzeszów w najbliższą sobotę i niedzielę 14 i 15 stycznia 2015 r. Stoiska wystawców będzie można odwiedzać w godzinach od 12:00 do 18:00 w atrium Centrum.
Ostatnia modyfikacja: 2015-02-12 09:23:06 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz