Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Koncert Panny Wygnane/Wyklęte

Koncert Panny Wygnane/Wyklęte w Pod Palmą

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Pod Palmą - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
piątek, 27 lutego 2015
Start:
20:00
Wstęp:
bilety

Brałeś udział w wydarzeniu Koncert Panny Wygnane/Wyklęte? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Koncert Panny Wygnane/Wyklęte

Dostępne są zdjęcia z tego wydarzenia

Liczba zdjęć: 81

Koncert Panny Wygnane/Wyklęte - plakat
Liczba uczestników: 1

Filmy

anny Wyklęte / Wygnane w Rzeszowie! 27 lutego usłyszymy i zobaczymy niezwykłe widowisko z udziałem znakomitych osobistości polskiej sceny muzycznej. Jest to wspólny projekt Fundacji Niepodległości, Dariusza Malejonka i zespołu Maleo Reggae Rockers. Do współpracy muzycy zaprosili polskie wokalistki, reprezentujące różnorodność stylową. Płyta Panny Wyklęte Wygnane vol. 1, której premiera odbyła się w dniu 9 listopada 2014 roku to pierwsza część muzyczno-historycznej podróży, która przybliży nam tematy zesłania, przez które całe rodziny były dziesiątkowane głodem, zimnem, chorobami, a także walki za ojczyznę na obcej ziemi, tęsknoty za Polską i zetknięcia z obcą kulturą, muzyką, klimatem... Jest to kolejny tak trudny fragment w naszej historii opowiedzianej tekstem i muzyką ku czci Roku Żołnierzy Tułaczy. Na koncercie usłyszymy także utwory z płyty Panny Wyklęte, której premiera odbyła się w 2013 roku i zyskała spektakularną popularność. Wśród artystek, które u boku Maleo Reggae Rockers zabiorą nas w podróż muzyczno – historyczną, zobaczymy m.in. Kasię Kowalską, Anię Rusowicz, Marikę, Marcelinę, zespół Dziewczyny, Anię Brachaczek, Kasię Malejonek i Angelikę Korszyńską – Górny, Paresłów.

Na scenie wystąpią:
-Maleo Reggae Rockers
-Kasia Kowalska
-Marika
-Ania Brachaczek
-Zespół Dziewczyny
-Marcelina
-Lilu
-Kasia Malejonek

Bilety:
•Informacje o bezpłatnych wejściówkach pod numerem tel: 17 8606026
Bezpłatne wejściówki do odebranie w biurze klubu Ul.Cicha 4, 35-326 Rzeszów (wejście ewakuacyjne od D.S Filon), czynne od pon. - pt. w godzinach 9.00 - 17.00, tel.17 872 39 52.


Rezerwacja lóż pod numerem (17) 872 39 52 od poniedziałku do piątku między 9.00 a 17.00. Rezerwacja loży ważna jest przez 1 h od momentu rozpoczęcia się danej imprezy!
Ostatnia modyfikacja: 2015-02-16 07:32:44 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz