Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Dzień Kobiet w Zorzy

Dzień Kobiet w Zorzy w Rzeszowskie kina

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Rzeszowskie kina - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
niedziela, 8 marca 2015
Start:
15:00
Wstęp:
bilety

Brałeś udział w wydarzeniu Dzień Kobiet w Zorzy? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Dzień Kobiet w Zorzy - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

Zapraszamy wszystkie Panie do spędzenia sympatycznego filmowego popołudnia/wieczoru w naszym kinie. Oto nasza propozycja na 8 marca:

Godzina 15:00, Atrakcje Dodatkowe
Analiza składu ciała - Diettfitt
Konsultacje komsetyczne – Strefa Urody
Stoisko z książkami – Dreams
Konsultacje fryzjerskie – MK Atelier

Godzina 16:00, „Samba”
Komedia, Francja
O filmie: Samba i Alice pochodzą z dwóch różnych światów. On pracuje na zmywaku w paryskim hotelu, ona jest woluntariuszką, która po latach pracy w korporacji postanowiła przewartościować swoje życie i pomagać ludziom. Gdy wskutek biurokratycznej pomyłki Samba trafia do aresztu, jego sen o lepszym życiu pryska, a co więcej grozi mu przymusowa deportacja z Francji. Alice postanawia mu pomóc za wszelką cenę, ale żeby to zrobić będzie musiała nie tylko przekroczyć granice prawa, ale też odpowiedzieć sobie na pytanie, gdzie przebiega granica między zaangażowaniem i poczuciem misji, a głębokim uczuciem…
Godzina 18:30, „Warsaw by night”
Dramat, komedia, Polska
O filmie: Oto cztery kobiety, które mają własne zdanie na temat miłości i związków z mężczyznami. Iga (Iza Kuna), mężatka, która żyje w udanym związku z artystą (Leszek Lichota), wciąż głodna jest intensywnych doznań. Poszukiwania doprowadzą ją do spotkania ze skrajnie różnymi odcieniami miłości, których doświadczają współczesna femme fatale (Joanna Kulig) oraz kobieta zdradzana (Agata Kulesza). Radykalnej odmiany potrzebuje też atrakcyjna trzydziestolatka Maja (Roma Gąsiorowska). Szuka mężczyzny, który wywróci jej świat do góry nogami. Taką miłość odnalazła być może Renata (Marta Mazurek), poznająca miasto u boku Konrada (Józef Pawłowski). Wszystkim bohaterkom towarzyszy kipiąca emocjami, nastrojowa Warszawa, która w jedną noc może zmienić całe ich życie.
Dodatkowo: kwiaty dla każdej Kobiety, lampka wina w cenie biletu, a także konkursy z nagrodami przed każdym filmem.

Cena biletu na 1 film: 14 zł (przedsprzedaż), 15 zł (w dniu wydarzenia)
Cena karnetu na 2 filmy: 22 zł (przedsprzedaż), 24 zł (w dniu wydarzenia)
Ostatnia modyfikacja: 2015-02-27 12:19:46 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz