Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Wernisaż Fotografii

Wernisaż Fotografii w Klub Akademicki IQ

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Klub Akademicki IQ - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
wtorek, 10 marca 2015
Start:
18:18
Wstęp:
darmowy, selekcja

Brałeś udział w wydarzeniu Wernisaż Fotografii? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Wernisaż Fotografii - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

Klub Akademicki IQ (WSIiZ) w ramach cyklu
18:18 SPOTKANIE ZE SZTUKĄ
zaprasza na wernisaż fotografii
ADAMA GŁACZYŃSKIEGO
„CZŁOWIEK W ISTOCIE”

To fotograficzny zapis podróży do Indii i Nepalu. Wystawa ma charakter retrospektywny, łączy prace, które były już prezentowane w ramach ekspozycji zatytułowanych „Kolor Indii - Barwy ulicy” a także „Święte miejsca Kotliny Katmandu’’. Powrót autora do Indii i Nepalu, to tym razem spojrzenie na człowieka, którego życie toczy się w niełatwej rzeczywistości i trudnych warunkach, z drugiej zaś strony zanurzone jest w głębokiej religijności i duchowości. Prezentowane fotografie zostały wykonane w świętych dla wyznawców hinduizmu, buddyzmu i sikhizmu miejscach, ale też na ulicach indyjskich i nepalskich miast: w warsztatach, sklepach, ulicznych straganach. Oryginalna aranżacja wystawy, przenosi widzów w niepowtarzalny świat barw, zapachów i dźwięków nagranych na ulicach Indii.
Gościem specjalnym wernisażu będzie prof. PIOTR KŁODKOWSKI, były ambasador RP w Indiach, rektor Wyższej Szkoły Europejskiej, z którym autor wystawy porozmawia na jej tytułowy temat.
Ostatnia modyfikacja: 2015-03-10 07:07:21 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz