Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Triolkowe Konfrontacje vol. 2 - Finał

Triolkowe Konfrontacje vol. 2 - Finał w Mikrofon

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Mikrofon - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
piątek, 27 marca 2015
Start:
20:00
Wstęp:
darmowy

Brałeś udział w wydarzeniu Triolkowe Konfrontacje vol. 2 - Finał? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Triolkowe Konfrontacje vol. 2 - Finał - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

Triolkowe Konfrontacje vol. 2 to kontynuacja ubiegłorocznego przeglądu pod tą samą nazwą zorganizowanego dla zespołów z Rzeszowa i okolic wykonujących muzykę szeroko rozumianą jako rockowa (od punk rocka po ciężki metal itd.).
Duży sukces, spore zainteresowanie zespołów oraz publiczności przychodzącej na koncerty, a także przychylność właścicieli klubu VINYL zachęca do tego, by kontynuować wspólną zabawę.

Przegląd składał się będzie z 4 koncertów półfinałowych, na każdym z nich wystąpi po 4 zespoły, które będą miały do dyspozycji 45 min na scenie(wraz z montażem).
Z każdego półfinału do finał przejdzie 1 zespół wybrany głosami publiczności.
Cała impreza odbędzie się w klubie Vinyl (Rzeszów, ul. Piłsudskiego 31).
Terminy kolejnych półfinałów: 14.11.2014, 30.01.2015, 27.02.2015 FINAŁ - 27.03.2015

Zespoły do kolejnych półfinałów zgłaszać należy do 10 dni przed danym półfinałem. Zgłoszenia zespołów, które nie dostały się do danego półfinału automatycznie przechodzą do kolejnych przesłuchań.
Zgłoszenia należy dostarczyć do Szkoły Muzycznej Triolka (Rzeszów ul. Piłsudskiego 8-10) oraz drogą elektroniczną pod [email protected]
Do zgłoszenia należy dołączyć 1 utwór własnego autorstwa, który najlepiej charakteryzuje stylistykę zespołu, a także kartę zgłoszeniową dostępną na stronie www.Triolka.pl
Wszystkie utwory zostaną przesłuchane w całości.
Koncert finałowy oceniać będzie również Jury, które wybierze zwycięzcę festiwalu. Publiczność również wybierze swojego laureata.
Zdobywca nagrody Jury koncertu finałowego otrzyma 4 miesiące prób w profesjonalnie przygotowanej sali w SM Triolka oraz nagranie singla w studio Dźwiękonarium.
Zdobywca nagrody publiczności koncertu finałowego otrzyma 2 miesiące prób w profesjonalnie przygotowanej sali w SM Triolka oraz nagranie singla w studio Dźwiękonarium.
Łącznie nagrody mają wartość około 1300zł. Przewidziane są również cenne nagrody niespodzianki.
O kolejnych półfinałach będziemy informować na bieżąco.
W przeglądzie nie mogą brać udziału zespoły, które posiadają aktualne kontrakty z wytwórniami fonograficznymi, a także laureaci ubiegłorocznej edycji.
Ostatnia modyfikacja: 2015-03-24 08:49:46 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz