Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Avengers: Zjednoczeni

Avengers: Zjednoczeni w Rzeszowskie kina

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Rzeszowskie kina - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
sobota, 28 marca 2015
Start:
10:00
Wstęp:
bilety

Brałeś udział w wydarzeniu Avengers: Zjednoczeni? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Avengers: Zjednoczeni - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

Już 28 i 29 marca we wszystkich kinach sieci Helios odbędą się wyjątkowe pokazy premierowych odcinków drugiego sezonu serialu Disney XD – „Avengers: Zjednoczeni”! Nie przegap i zobacz nowe przygody superbohaterów jako pierwszy!

Ostatni weekend marca w kinach sieci Helios upłynie pod znakiem superbohaterów z drużyny Avengers. Tylko u nas będziecie mogli zobaczyć premierowo trzy pierwsze odcinki drugiego sezonu serialu Disney XD – „Avengers: Zjednoczeni”. Pokazom towarzyszyć będą konkursy z oryginalnymi nagrodami, które z pewnością ucieszą każdego fana tej wyjątkowej drużyny!

Avengers Zjednoczeni to grupa przyjaciół w pełnym tego słowa znaczeniu. Znajdziemy wśród nich Iron Mana, Kapitana Amerykę, Thora, Hulka, Hawkeye’a oraz nowych, ale nie mniej rewelacyjnych – Falcona i Czarną Wdowę. Drużyna Avengersów broni świata przed największymi zagrożeniami, jakim żaden superbohater nie zaradziłby w pojedynkę.

Teraz przyszło im zmierzyć się samym Thanosem, mistrzem Red Skulla, który nieustannie poszukuje kamieni nieskończoności by posiąść niewyobrażalną moc! Czy drużynie Avengers uda się wreszcie pokonać Thanosa? I czy staną na wysokości zadania w starciu z Ultronem? Nad ludzkością pojawia się widmo zagłady.

Przyjdź do kina Helios i zobacz początek drugiego sezonu „Avengers: Zjednoczeni” jako pierwszy!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY:

KINO HELIOS POWSTAŃCÓW WARSZAWY 14

KINO HELIOS GALERIA RZESZÓW

28.03. (SOBOTA) GODZ. 10:00 I 14:00

29.03. (NIEDZIELA) GODZ. 10:00 I 14:00

Losy bohaterów będzie można również śledzić od 6 kwietnia codziennie o godz. 15 na kanale Disney XD.
Ostatnia modyfikacja: 2015-03-24 13:53:12 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz