Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Burlesque Show

Burlesque Show w Kula Bowling & Club

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Kula Bowling & Club - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
sobota, 18 kwietnia 2015
Start:
21:00
Wstęp:
darmowy, selekcja

Brałeś udział w wydarzeniu Burlesque Show? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Burlesque Show - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

Wieczór, którego żadne z was nie zapomni na długo.. Zabierzemy was w świat rewii tanecznej, kabaretu, pióropuszy, wyrazistego makijażu i stroju. Tej nocy królować będzie u nas kobiecość wyrażona w emocjonalnym tańcu! W atmosferze flirtu i kokieterii zawędrujecie w świat pełen kuszącego kobiecego stylu!

Rewia to widowisko w najlepszym wydaniu…
Rewia to piękne tancerki ubrane w przepych…
Rewia to Show
To wszystko razem to RISING STARS REVUE..

"Rising Stars Revue" powstała w 2001 roku przez tancerza i choreografa Konrada Bikowskiego. Tancerki tańczyły u boku takich gwiazd jak: Armin van Buuren, David Guetta, ATB, Sonique, Fragma oraz wielu innych.

Rewia brała udział w europejskiej trasie SENSATION. Występowała także na największych eventach muzyki klubowej w Polsce – Godskitchen, I Love New Year, Global Gathering, Trance Explosion, A State of Trance itd.

Występowała w telewizji, m. in. w programach „Mam Talent” i u Kuby Wojewódzkiego produkcji TVN, „Hity na czasie”- TVP 2, „Sopot Hit Festiwal”- Polsat. Prowadziła autorskie programy w lokalnej telewizji – Pomerania TV. Występowała w takich krajach jak: Niemcy, Hiszpania, Anglia, Portugalia, Czechy, Dania, Szwecja, Włochy, Szwajcaria oraz Belgia.

*Wstęp free
**Selekcja/wejście od 21 lat
***Możliwość rezerwacji loży – bezpłatnie pod numerem 17 717 90 60
Ostatnia modyfikacja: 2015-04-07 06:52:36 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz