Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Kolina Violin Live Act - Saturday

Kolina Violin Live Act - Saturday w Kula Bowling & Club

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Kula Bowling & Club - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
sobota, 25 kwietnia 2015
Start:
21:00
Wstęp:
darmowy, selekcja

Brałeś udział w wydarzeniu Kolina Violin Live Act - Saturday? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Kolina Violin Live Act - Saturday - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

Kolejna noc pełna muzycznych uniesień w profesjonalnym wydaniu! Tym razem będziemy mieli do czynienia z kobiecą siłą i wspaniałym talentem skrzypcowym. Wystąpi dla Was Kolina, która swoim występem uzupełni klubowy klimat wieczoru! Takich aranżacji klubowych kawałków jeszcze nie słyszeliście!
Dotychczas Kolinę można były zobaczyć i usłyszeć w czołowych polskich klubach, teraz przyszedł czas na Kulę!

Kalina o sobie: "Muzyka towarzyszy mi od dziecka, a pomysł gry w klubach wpadł równie spontanicznie jak dalszy rozwój. Dźwięki skrzypiec i bity miksera okazały się genialnym połączeniem. Szkolne doświadczenia z koncertami i etiudami pozwoliło mi na realizację marzeń związanych z muzyką, która daje najwięcej przyjemności i satysfakcji, a umiejętność swobodnej improwizacji z czasem pozwoliła mi na świetny kontakt z publicznością i swobodę bycia na scenie.

Mając niespełna osiemnaście lat rozpoczęłam muzyczną podróż po polskich klubach muzycznych. Niemalże co tydzień w innym mieście, poznaje ciekawych ludzi, gram z utalentowanymi dj' ami i już od ponad dziesięciu lat urozmaicam swoją grą na żywo różnego rodzaju eventy muzyczne, przyjęcia urodzinowe, weselne, imprezy firmowe, pokazy mody itp.

W trakcie tej podróży muzycznej miałam okazje zagrać z dj' ami, rezydentami małych i tych największych klubów w Polsce, na małych i wielkich scenach.... Miałam przyjemność zagrania na Sunrise Festiwal w Kołobrzegu, jak również dla dwunastotysięcznej publiczności zgromadzonej na Hali Ludowej we Wrocławiu podczas Sensation White.

Mimo upływających lat, wplecenia w moją muzykę szczęśliwego rodzinnego życia, mimo bycia żoną i mamą dwóch cudownych córeczek, wciąż mam iskrę i chęć bycia na scenie, chcę wciąż grać i bawić się muzyką najlepiej jak potrafię i sprawiać, by moje skrzypce niezależnie od specyfiki imprezy były ciekawym wspomnieniem..."

*Wstęp free
**Selekcja/wejście od 21 lat
***Możliwość rezerwacji loży – bezpłatnie pod numerem 17 717 90 60
Ostatnia modyfikacja: 2015-04-07 06:53:24 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz