Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

The TOTO Tribute Project

The TOTO Tribute Project w Mikrofon

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Mikrofon - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
piątek, 24 kwietnia 2015
Start:
20:00
Wstęp:
bilety

Brałeś udział w wydarzeniu The TOTO Tribute Project? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

The TOTO Tribute Project - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

W piątek, 24 kwietnia w Mikrofonie zadebiutuje nowy rzeszowski projekt muzyczny, poświęcony niesamowitej amerykańskiej formacji TOTO.

Rezerwacje i przedsprzedaż biletów od piątku 17.04 (ilość miejsc ograniczona!!!)

Info o projekcie:

Na początku roku 2014 z inicjatywy perkusisty zespołu - Seweryna Krzysztonia - pojawił się pomysł, aby zebrać grupę muzyków, która w sposób profesjonalny będzie grała muzykę amerykańskiego zespołu TOTO.

Idea ta, była wynikiem wielkiego (od wielu, wielu lat) zamiłowania do muzyki tego zespołu, nie tylko ze strony Sewera, ale także ze strony muzyków, którzy zostali włączeni do tego projektu. Pierwszym z nich był gitarzysta (obecnie również wokalista) - Maciej Sikora, który wraz z Sewerem pod koniec zeszłej zimy tworzył chytry plan działania całego projektu oraz opracowywał aranżacje utworów. Do grupy, na bardzo odpowiedzialnym i wymagającym stanowisku klawiszowca, został włączony Damian Krawiec oraz po kilku zmianiach (zespół tracił swoich pierwszych członków z różnych przyczyn) pojawili się basista - Jerzy Czeluśniak, oraz trzy wokalistki – Ewelina Krawiec, Ewelina Płodzień oraz Paulina Zięba.

Przez rok czasu zespół dopracowywał szczegóły, aby 21 lutego 2015 roku mógł pojawić się w studiu Spaart i zarejestrować swoje interpretacje muzyki TOTO, starając się jak najlepiej oddać klimat amerykańskiego brzmienia.

Obecnie pod nazwą HOLON – zespół przygotowuje się do swojego pierwszego koncertu, który odbędzie się w piątek 24 kwietnia w Klubie Mikrofon w Rzeszowie.
POSTY
Ostatnia modyfikacja: 2015-04-13 07:20:00 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz