Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Igrzyska Qltury

Igrzyska Qltury w Klub Akademicki IQ

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Klub Akademicki IQ - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
środa, 29 kwietnia 2015
Start:
18:30
Wstęp:
darmowy

Brałeś udział w wydarzeniu Igrzyska Qltury? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Igrzyska Qltury - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

IGRZYSKA QLTURY W KLUBIE IQ!

Kabaret, konkurs dubbingu, nieme kino z muzyką na żywo – to atrakcje juwenaliowych Igrzysk Qltury w Klubie IQ.
W tym roku Juwenalia w Rzeszowie rozpoczynają się już 23 kwietnia tygodniem Kultura i Nauka Przodem. Z tej okazji rzeszowskie uczelnie przygotowały ponad 20 imprez. W Klubie IQ Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbędą się cztery z nich.

W środę (29 kwietnia) od 18:30 Klub IQ zaprasza na wieczór ze slamem - trzyminutowymi występami slamerów, którzy, bez pomocy rekwizytów, strojów czy instrumentów, mają za zadanie w ciekawy sposób zaprezentować swoje utwory – wiersz, improwizowany dialog, stand-up. Dla najlepszych czekają nagrody. Na deser – po raz pierwszy w Rzeszowie - konkurs w dubbingowaniu scenek z seriali i filmów. Zgłoszenia przyjmowane są na [email protected] do 28.04.

Na wszystkie imprezy - wstęp wolny!

Harmonogram Tygodnia Kultura i Nauka Przodem i informacje o imprezach na innych uczelniach dostępne są na stronie http://www.juwenaliarzeszow.pl/kultura-i-nauka-przodem/ oraz profilu fb Klubu IQ.
Ostatnia modyfikacja: 2015-04-22 10:53:25 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz