Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Kasia Malenda Live Act

Kasia Malenda Live Act w Kula Bowling & Club

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Kula Bowling & Club - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
sobota, 9 maja 2015
Start:
21:00
Wstęp:
darmowy, selekcja

Brałeś udział w wydarzeniu Kasia Malenda Live Act? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Kasia Malenda Live Act - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

Noc z jednym z najlepszych w Polsce wokali live act'owych, czyli z Kasią Malendą! Uwielbiamy mocne muzyczne połączenia, w tę sobotę możecie liczyć na pełen pakiet emocji - klubowe granie, kobieca moc i piękny, silny głos!
Łączymy śpiew, taniec i klubowe granie najlepiej jak to możliwe!

Kasia Malenda to jedna z najbardziej obiecujących Polskich wokalistek. Od zawsze fascynowało ją wielu, wystarczy wymienić tu takich twórców, jak Erykah Badu, Beady Belle, Jill Scott, Moloko, Earth,Wind& Fire, Katy B, London Eliktricity, Frank Sinatra czy Incognito.

Kasia rozwijała się muzycznie, współpracując z wieloma producentami i DJ-ami grającymi muzykę reggae, Dub, jungle 2step, house, r'n'b, funk, drum'n'bass oraz szeroko pojętą muzykę nowoczesną. Była ona "głosem Baccardi" na głośnych imprezach B-live, występowała w paru popularnych show telewizyjnych oraz na kilku na dużych scenach.

Kasia udziela się wokalnie w trzech żywych składach, z czego najważniejszy to tworzący reggae/dub/dubstep/jungle szalony kolektyw SmokeDaCrackOff.

W 2011 roku Kasia wzięła udział w konkursie dla wokalistów, zrealizowanym przez Absoluta o nazwie "Projekt pokolenie", zajmując II miejsce. W marcu 2012 roku natomiast zaproszono ją do Włoch na nagrania featuringów oraz suport z Rasterem przed najpopularniejszym tam składem muzyki Dub – DubSync. Zaraz po powrocie trafiła na prestiżowe Red Bull Music Academy Bass Camp, odzywające się w Warszawie. Ten niezwykły projekt zaowocował współpracą z najlepszymi polskimi producentami, co już teraz owocuje ich wspólnymi nagraniami.
Kasia cały czas szuka nowych inspiracji i doświadczeń muzycznych. Twierdzi, że w ekstremalnych projektach można nauczyć się najwięcej. Jej znakiem firmowym jest zmysłowy, mocny głos, którym elektryzuje słuchaczy. Muzyka jest widoczna w każdym jej ruchu, na scenie poraża pewnością siebie i profesjonalizmem. Cały czas stara się rozwijać swoje umiejętności. Prywatnie jest wulkanem pozytywnej energii, którą potrafi zarazić każdego...


*Wstęp free
**Selekcja/wejście od 21 lat
***Możliwość rezerwacji loży – bezpłatnie pod numerem 17 717 90 60
Ostatnia modyfikacja: 2015-04-27 08:51:16 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz