Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Moulin Rouge

Moulin Rouge w Kula Bowling & Club

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Kula Bowling & Club - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
sobota, 23 maja 2015
Start:
21:00
Wstęp:
darmowy, selekcja

Brałeś udział w wydarzeniu Moulin Rouge? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Moulin Rouge - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

Noc, podczas której przeniesiemy się w klimat najsłynniejszego i najbardziej skandalizującego NOCNEGO KLUBU PARYŻA! Przepych, bogate stroje, pióra i falbany - tego wieczoru stawiamy na pikantny klimat francuskich NOCY!
Na scenie zagości kobiecość wyrażona w TAŃCU emocji i wdzięku. Widowiskowe SHOW grupy RISING STAR REVUE to gratka dla amatorów piękna i wyrazistego klimatu!
Dodatkowo specjalna KARTA DRINKÓW oraz WYSTYLIZOWANA OBSŁUGA!

Rewia to widowisko w najlepszym wydaniu…
Rewia to piękne tancerki ubrane w przepych…
Rewia to Show
To wszystko razem to RISING STARS REVUE..

"Rising Stars Revue" powstała w 2001 roku przez tancerza i choreografa Konrada Bikowskiego. Tancerki tańczyły u boku takich gwiazd jak: Armin van Buuren, David Guetta, ATB, Sonique, Fragma oraz wielu innych.

Rewia brała udział w europejskiej trasie SENSATION. Występowała także na największych eventach muzyki klubowej w Polsce – Godskitchen, I Love New Year, Global Gathering, Trance Explosion, A State of Trance itd.

Występowała w telewizji, m. in. w programach „Mam Talent” i u Kuby Wojewódzkiego produkcji TVN, „Hity na czasie”- TVP 2, „Sopot Hit Festiwal”- Polsat. Prowadziła autorskie programy w lokalnej telewizji – Pomerania TV. Występowała w takich krajach jak: Niemcy, Hiszpania, Anglia, Portugalia, Czechy, Dania, Szwecja, Włochy, Szwajcaria oraz Belgia.

*Wstęp FREE
**Selekcja/wejście od 21 lat
***Możliwość rezerwacji loży – bezpłatnie pod numerem 17 717 90 60
Ostatnia modyfikacja: 2015-04-27 08:54:52 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz