Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Kino Letnie "Zorza"

Kino Letnie "Zorza" w Rzeszowskie kina

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Rzeszowskie kina - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
niedziela, 10 maja 2015
Start:
21:00
Wstęp:
bilety
Cena:
6 zł

Brałeś udział w wydarzeniu Kino Letnie "Zorza"? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Kino Letnie "Zorza" - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

KINO LETNIE „ZORZA”

Maj jak co roku jest miesiącem, w którym startuje Kino Letnie „Zorza”. Specjalne pokazy filmowe, które dla Państwa przygotowaliśmy odbywają się zawsze w weekendowe wieczory, pod gołym niebem, tuż obok Filmowej Cafe Kina Zorza. Kino Letnie będzie funkcjonowało przez cały sezon wiosenno-letni, tj. od maja do sierpnia.

Kino Letnie to przede wszystkim doskonała okazja do obejrzenia starannie doranych filmów w niecodziennych warunkach. Urokliwa atmosfera, jaką tworzą bez wątpienia ciepłe letnie wieczory, w połączeniu z dobrym kinem oraz kuflem zimnego piwa lub lampką wina, to bez wątpienia coś, czego nie trzeba szczególnie rekomendować.
Tak samo, jak w ubiegłym roku pokazy w ramach Kina Letniego postanowiliśmy podzielić na cztery odrębne cykle. I tak w maju zapraszamy Państwa na cykl:

KLASYKA W MAJU
03.05 – Gorączka Złota
08-10.05 – Buntownik bez Powodu
15-17.05 – Tramwaj Zwany Pożądaniem
22-24.05 – Co się Wydarzyło w Madison County
29-31.05 – Kolor Purpury

Seanse wieczorne będą się zaczynały zawsze po godzinie 21:00 (w przedziale godzinowym 21:00-21:30). O precyzyjnych porach startu projekcji będziemy informowali na bieżąco.

Cena biletu – jedynie 6 złotych.

UWAGA: 3 Maja odbędzie się oficjalne otwarcie Kina Letniego „Zorza” w sezonie 2015. Tego konkretnego dnia dla wszystkich WSTĘP WOLNY!
Ilość miejsc ograniczona.
Serdecznie zapraszamy!
Ostatnia modyfikacja: 2015-05-04 09:10:44 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz