Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Największy flash mob - Rzeszów bije rekord!

Największy flash mob - Rzeszów bije rekord! w Rzeszów

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Rzeszów - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
sobota, 16 maja 2015
Start:
18:00
Wstęp:
darmowy

Brałeś udział w wydarzeniu Największy flash mob - Rzeszów bije rekord!? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Największy flash mob - Rzeszów bije rekord! - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

Chcielibyście żeby nasze studenckie pokolenie w Rzeszowie pamiętano przez lata? Zrobić razem coś, co będziemy wspominać kiedy już studia będą tylko naszą przeszłością? Wreszcie, zrobić coś żeby o rzeszowskich studentach usłyszała cała Polska? Macie na to szanse.

Postanowiliśmy dokonać niemożliwego, chcemy pobić rekord na największy flash mob jaki kiedykolwiek miał miejsce w Rzeszowie, a przy Waszym wspraciu może i w całej Polsce!

16 maja na rzeszowskim rynku odbywać się będzie impreza o nazwie Rzeszowskie Święto Transplantacji - wydarzenie dość szlachetne, którego celem jest zwiększenie świadomości na temat samej transplantacji i jej ogromnej roli. W ramach niego wystąpią m.in. Sylwia Grzeszczak oraz Mateusz Mijal.

Jako że flash mob charakteryzuje się tym iż tłum ludzi gromadzi się niespodziewanie w miejscu publicznym w celu przeprowadzenia krótkotrwałego zdarzenia, zazwyczaj zaskakującego dla przypadkowych świadków - chcielibyśmy przygotować krótki układ taneczny, w którym udział mógłby wziąć student, który nawet nie potrafi tańczyć. Każdy z nas miałby na sobie maseczkę chirurgiczną, które wcześniej przygotujemy. Wyobrażacie sobie setki studentów na rzeszowskim rynku biorących udział w takim wydarzeniu? Coś pięknego!

A więc studenci, podejmujecie wyzwanie?

Mamy zapewnienie od krajowych mediów, że jeśli liczba osób okaże się dość imponująca, przyjadą zrobić o nas materiał! Staramy się ściągnąć również znane osoby, które razem z nami wzięłyby w tym udział - mamy już pierwsze sukcesy o których będziemy wkrótce informować!

Wszystkie osoby które chciałyby włączyć się w ten wielki projekt, a także koordynować go na swoich wydziałach prosimy o kontakt przez nasz fanpage lub pod adresem [email protected]

Niech usłyszy o nas cała Polska - student potrafi!
Ostatnia modyfikacja: 2015-05-05 07:24:09 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz
noworodkowanoworodkowa (maj 2015)
świetny pomysł :)